Jump to content
  • 0

Warunek w js i liczba całkowita w "quantity_wanted"


4axis

Question

Witam.

Zakupiłem dodatek, który pokazuje mi ilości produktów po przecinku (konieczne ze względu na integracje z subiektem). Wszytko byłoby pięknie gdybym nie musiał też mieć kombinacji z paczkami i w tym momencie ilość po przecinku się nie sprawdza.

Czy można zastosować warunek w js lub php, który zaokrąglałby wpisane wartości z kombinacji, w których wartość minimalna wynosi 1 do liczb całkowitych a w przypadku ilości minimalnej 0,01 zostawiał wartości po przecinku.

Siedzę nad kodem od dłuższego czasu ale nie mogę rozgryźć jak to zrobić.

Dodatek kosztował mnie 900 zł i nie mam już kasy na płatne modernizacje,

dlatego byłbym wdzięczny za każdą pomoc.

 

Adres testowy sklepu:

http://anda2015.pro-linuxpl.com/index.php?id_product=2553&controller=product&search_query=933&results=1340#/jednostka-miarypack-200-qty-

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie wiem jakby to działało w połączeniu z tym modułem gdyby przerobić prestę tak aby dodawała tylko wielokrotność minimalnej ilości, czyli jeśli ustawisz 0,01 to by było można dodawać o 0,01 gdyby było to np 0,4 to kolejna wartość by była 0,8 i 1,2... a dla 1 kolejna by była 2, 3, 4... itd. Z tym że nie wiem jakby to miało działać w połączeniu takim jak masz ustawione w produkcie czyli wybór paczki a poszczególnych ilości.

 

Rozwiązanie czysto teoretyczne i nie testowane jednak wydaje się być dosyć realne, podejrzewam że jedynym minusem mogło by sie okazać ze po takich zmianach wszystkie produkty musiały by mieć podaną ilość minimalną.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To akurat jest możliwe w tym module, chodzi  o coś takiego

{if $product->minimal_quantity = 1} round($quantity_wanted) {/if}

to powyżej na pewno nie ma sensu, chodzi tylko o zasadę.

Tylko nie wiem jak zrobić coś takiego w js tak żeby zmieniało mi wpisywane wartości na liczy całkowite ( ja wpisuję 1,22 a js zmienia mi na 1 lub ja wpisuję 8,,69 a js zmienia na 9) w przypadku gdy "minimal_quantity = 1"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...