Jump to content
  • 0

Wyświetlanie atrybutu produktu który nie jest zdefiniowany


kamilmaszczyk

Question

Mam następujące ustawienia atrybutów

Ilość Oznaczenie Otulina K-Flex ST - Średnica - 10, Grubość - 6 Otulina K-Flex ST - Średnica - 8, Grubość - 6 Otulina K-Flex ST - Średnica - 8, Grubość - 9

Czy jest możliwe takie ustawienie wyświetlania na stronie

http://kflex.maszczyk.com.pl/otulina-zwykla/8-otulina-k-flex-st.html#/27-srednica-10/29-grubosc-9

aby najpierw wybrać średnicę a potem z dostępnych grubość

W tym momencie można ustawić grobość 9 średnica 10 a taka kombinacja jest w danym momencie niedostępna i nie chcę aby się wyświetlała

 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie do końca działa

dalej można wybrać coś czego nie ma na stanie

http://kflex.maszczyk.com.pl/otulina-zwykla/8-otulina-k-flex-st.html#/27-srednica-10/29-grubosc-9

Ale w czym to przeszkadza?

Jest info "Produkt nie jest dostępny w wybranym modelu. Proszę wybrać inny."

Znika koszyk, znika pole wyboru ilości.

 

Jak nie chcesz wyświetlać danej kombinacji, to ją po prostu skasuj w produkcie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie chodzi o to że kombinacji 10/9 nie mam w produkcie. Mam inne powiązane z tymi cyframi i dlatego jest problem.

Super było by gdyby najpierw wybrać dostępne średnice a następnie dostępne grubości ale tylko z tych które są przypisane do danej średnicy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam tak skonfigurowane atrybuty

 
Atrybut - wartość pary           Wpływ na cenę            Wpływ na wagę

Grubość - 6, Średnica - 10            1,00 zł                      0.000000kg   

Grubość - 6, Średnica - 8              5,00 zł                       0.000000kg   

Grubość - 9, Średnica - 8              12,00 zł                    0.000000kg   

 

Edited by kamilmaszczyk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jest wszystko OK.

Po prostu dla 4 możliwych kombinacji masz 3 dostępne.

Ale to musi tak być, gdyż nie wiadomo w co pierwsze zacznie pstrykać klient, w grubość, czy w średnicę, a musi widzieć wszystkie bo 3 kombinacje są aktywne.

 

Można by umodzić js, że na początku klient widzi tylko jeden atrybut i jak pstryknie wybór to odsłania mu się drugi już tylko aktywny.

Ale to taka sztuka dla sztuki. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Można by umodzić js, że na początku klient widzi tylko jeden atrybut i jak pstryknie wybór to odsłania mu się drugi już tylko aktywny.

Ale to taka sztuka dla sztuki. ;)

no, sztuka to na pewno. zycze powodzenia w takim "umodzeniu", nie zapomnij, ze kombinacje to kombinacje a nie pojedyncze atrybuty i tutaj ciezko bedzie takie "umodzenie" wykonac. juz to przerabialem swojego czasu i jak pisalem, mialem pod to robic modul, ale koniec koncow cena klienta wystraszyla i temat sie zakonczyl. mialem tak czy tak zzrobic taka kontrybucje, bo widze zapotrzebowanie na tego typu modul ale brakuje mi czasu ;/ na pewno bez modyfikacji kontrolera glownego sie nie obejdzie. zbyt ogolne jest zapytanie do abzy danych zeby wyluskac pojedyncze atrybuty i dac mozliwosc uzupelnianai tyko dostepnych krokowo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...