Jump to content

Siatka produktów


imogen

Recommended Posts

Może poradzicie coś na mój problem..

Otóż.. mam włączoną siatkę produktów.. to proste ...  każdy produkt ma cechę grubość w karcie produktu .. to jasne,,

Problem:

Jak umieścić tą cechę aby była widoczna na siatce produktów (kategorii) ??

Link to comment
Share on other sites

pytanie czy propukt w liscie produktow ma przekazana zmienna cechy (cech). jezlei tak, to kwestia dodania foreach (bo jak bedzie to raczej przekazana jako array(), dodanie tego w odopowiednim miejscu product-list.tpl i ostylowanie.

 

jezeli neie ma zmiennej cech (featured) to juz tylko edycja kontrolera Product:: i albo dodanie nowej funkcji i przekazanie do listy  odpowiednich zmiennych albo edycja ogolnie getProducts() i... przekazanie odpowiednich zmiennich i powrot do pierwszego akapitu ;)

 

innym rozwiazaniem, zeby nie grzebac sie w kontrolerach moze byc napisanie odpowiedniego modulu, tutaj w jego kontrolerze powyciagac zmienne cech i przekazac do hook, mieszczonego w danej siatce (produkcie) listy produktow. mysle, ze to byloby chyba najprostsze rozwiazanie przy braku takiej zmiennie w samej karcie kateogrii

Edited by deejay3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście chodzi mi o wyciągnięciu 1 cechy .. (bo tylko 1 posiada produkt - jest to ta sama cecha dla wszystkich produktów). Oczywiście zleży mi żeby przy zmianie cechy zmieniała się cena ... Prosiłabym o info bliże jakie kod zmodyfikować lub ewentualnie gdzie go dodac? 

Link to comment
Share on other sites

co znaczy "Oczywiście zleży mi żeby przy zmianie cechy zmieniała się cena" to o czym mowa? bo ja juz zgupialem. cechy czy atrybuty? to calkiem inne rzeczy i elementy. jezeli atrybuty, to poprzednia moja wypowiedz moze pojsc do kosza... cechy to cechy a atrybuty to atrybuty. cechami nie zmienisz ceny.... mzoe inaczej, albo podaj linka do sklepu albo opisz dokladnie jak u ciebie wygladaja te "cechy". podaj konretny, przynajmniej jeden przyklad takiego "ocechowanego" produktu

Link to comment
Share on other sites

n oto niestety, bez dosc sporej edycji kontrolera sie nie obedzie. jezeli chodzi o atrybuty po stronie listy produktow (product-list.tpl) to tutaj przekierowa zmienna z kontrolea pozwala tylko na wyswieltenie atrybutu $colors (kolory) reszte trzeba juz dopisywac. a co do zmiany ceny na liscie... no tutaj juz wieksza zabawa w ajaxa sie klania. swojego czasu szukalem takiego rozwizania do PS 1.5, pisac modul/edytowac kontrolery? malo oplacalne. widzialem gdzies modul, teraz nie pamietam, ale raczej na addons, w cenie przekraczajacej 100-120$ i klient zrezygnowal z tej funkcji ze wzgledu na cene. moze od tego czasu (moze w samej wersji 1.6) cos sie pozmienialo, mozna cos wiecej, taniej. nei wiem, na tej wersji jeszcze nie mialem z tym stycznosci, nei szukalem, wiec tyle co napisalem tyle wiem ;) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...