Jump to content
  • 0

Niewidoczne powiązane produkty PS 1.6.0.9


p.nowacki90

Question

Chcę dodać do produktów powiązane akcesoria, ale mimo, że przy edycji produktu, w zakładce "Powiązane" dodane są produkty powiązane to w gotowym widoku nie pokazują się. Używam PrestaShop 1.6.0.9 i szablonu papple, którego supportu nie mogę nigdzie znaleźć. Mógłby mi ktoś pomóc z tym problemem?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć,

Spotkałem się z identycznym problemem ostatnio u jednego z klientów. Okazało się, że akcesoria wyświetlają się między innymi w zależności od stanu magazynowego. Jeżeli stan magazynowy powiązanego produktu jest równy zero, to się dany produkt jako powiązany nie pokaże. Czy twoje powiązane produkty mają stan magazynowy ustawiony na zero?

 

Pozdrawiam SirPresta 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 Tak wygląda linijka w pliku product.tpl w standardowym szablonie prestashop 1.6, od której zależy czy produkt jest wyświetlany:


{if ($accessory.allow_oosp || $accessory.quantity_all_versions > 0 || $accessory.quantity > 0) && $accessory.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}

Spróbuj ją zamienić na:
​{*if ($accessory.allow_oosp || $accessory.quantity_all_versions > 0 || $accessory.quantity > 0) && $accessory.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)*}

 

Oraz linijkę:
{/if}

zaraz przed: "{/foreach}" zmień na {*/if*}

Spowoduje to, że akcesoria będą wyświetlane zawsze. Jednak nie jestem pewien czy w twoim szablonie te fragmenty były modyfikowane, więc może nie być tych linijek. Wtedy ciężko będzie mi cokolwiek pomóc bez znajomości treści pliku product.tpl .

Pozdrawiam SirPresta

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W pliku themes/papple/product.tpl jedyna linijka w której występuje słowo "access" to:

 

{if $product->description || $features || $accessories || $HOOK_PRODUCT_TAB || $attachments}

 

Nie ma w nim nawet sekcji "accessories" jak np. w default-bootstrap. Czy jakbym udostępnił product.tpl to mógłbyś rzucić okiem? Bo na razie wydaje mi się, że twórca szablonu zwyczajnie nie przewidział możliwości wiązania ze sobą produktów, ale nie chce mi się w to wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cześć,
Bardzo prawdopodobne, że twórca tego szablonu, nie przewidział tego aby ktoś korzystał z produktów powiązanych. Jest też opcja, że znajduje się to w innym pliku.
 

Polecałbym w pierwszej kolejności skontaktować się z osobą tworzącą szablon, albo sprzedającą. Bardzo możliwe, że sprzedawca oferuje jakiś support.

Nie jestem pewien, czy autor szablonu nie ma nic przeciwko publikowaniu jego fragmentów tutaj. Nie wiem na jakich warunkach był on kupiony.

Pozdrawiam SirPresta

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie w tym jest problem - znalazłem jedno dojście do dystrybucji tego szablonu i wysłany mail wrócił do mnie z informacją, że adres email jest unrouteable. Więc nawet nie mam żadnego oficjalnego kanału, którym mogę się skontaktować.

 

Cóż, dziękuję za pomoc, będę dalej kombinował. Jakbyś jeszcze wpadł na jakiś pomysł to daj znać proszę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...