Jump to content

Parę pytań odnośnie cmsu.


smooglerpl

Recommended Posts

Witam wszystkich. Tworzę szablon.

 

1. Zastanawiam się, jaka jest najlepsza metoda w Preście do stworzenia własnych bloków z tekstem / zdjęciami, które mogę umieścić gdzie chce i nadać im własne klasy (css), które później sobie skonfiguruję.

 

2. Chciałbym nad stopką umieścić własną mapę google, której koordynaty konfiguruję z panelu administracyjnego.

 

3. Homeslider przebudowałem i teraz pracuje w oparciu o skrypt carousela. Chciałbym jednak dodać jeszcze jeden slider na głównej z innymi zdjęciami i przebudować mu lekko wygląd (czyli zapewne dodać jakąś inną klasę). Jak to zrobić?

 

4. Zastanawiam się też, jak na stronie głównej wyświetlić jakieś wybrane przez siebie produkty w nowym polu (albo całą kategorię).

 

Proszę o pomoc. Wiem, że pewnie należy wykorzystać w tym celu jakiś moduł, ale nie wiem który i jak go wtedy skonfigurować.

Link to comment
Share on other sites

Ten widget jest ok... z tym, że wolę to napisać sam tylko gdzie zacząć? Produkty na ten moment mam już tak animowane i działa to o niebo lepiej niż u niego.

 

Odnośnie slidera to masz rację, pracuję już nad osobnym modułem do tego, nie ma sensu robić takiego bałaganu.

 

 

// EDIT

 

Dobra, napiszę sobie autorski moduł. Dzięki za pomoc :)

Edited by smooglerpl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...