Jump to content
  • 0

Problem z komentarzami


Gabro

Question

Witam serdecznie,

zainstalowałem standardowy moduł komentarzy prestashop. Niestety po dodaniu, nigdzie nie wyświetla się opcja dodania komentarzy na karcie produktu.

 

W czym może być problem?

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Moduł jest pewnie dobrze zaczepiony (no chyba, że masz jakiś chiński szablon :) ).

Pewnie w konfiguracji modułu masz wyłączone komentowanie przez gości i tylko zalogowani klienci mogą dodawać recenzje.

tak czy tak blok komentarzy powinien sie wysweittlic z informacja, ze zalogowani moga m=komentowac. ja bym raczej obstawial, tak jak to nazwales, na "chinski' szablon, w ktorym pomiety jest hook odpowiedzalny za wysweitlanie tego bloku. teraz nie pamietam dokladnie nazwy hooka, ale chyba footerProduct

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawdź na liście hooków, czy moduł jest doczepiony do: displayProductTab, displayProductTabContent, displayRightColumnProduct, displayProductListReviews, displayProductComparison.

Jeśli tak, to szablon jest bubel i ma hooki powyrzucane. :(

 

Moduły -> Pozycje - tam to sprawdź

Edited by Yabber (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

productcomments_top.tpl jest pusty. Reszta jest normalnie i jest wypełniona

Ten akurat powinien być pusty.

Już przestaje mi brakować pomysłów czemu ten moduł nie odpala. :)

 

Robiłeś jakieś modyfikacje w product.tpl?

 

Możesz sprawdzić czy w tym pliku jest taki kawałek kodu:

 

        <!--HOOK_PRODUCT_TAB -->

        <section class="page-product-box">

            {$HOOK_PRODUCT_TAB}

            {if isset($HOOK_PRODUCT_TAB_CONTENT) && $HOOK_PRODUCT_TAB_CONTENT}{$HOOK_PRODUCT_TAB_CONTENT}{/if}

        </section>

        <!--end HOOK_PRODUCT_TAB -->

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a moze modul jest zainstalowany ale wylaczony? bo w zrodle strony nie ma niczego z tego modulu

przygladnij sie dokladnie jest sekcja (<section>, ale pusta, ta, zakladam biorac pod uwage miejsce usytuowania, jest na 99% z tego modulu. winy tzrba gdzies szukac albo w poprawnosci modulu albo w jego {if}ach

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Słuchajcie nie wiem czemu, ale działa. Jak naprawiłem? 3 razy odinstalowałem i 3 razy zainstalowałem. I w tym momencie działa. Pojawia się normalnie, bez problemu. 

 

Tak sobie myślę, że może problem był w instalacji? Coś gdzieś na linii instalacji zawiodło i koniec. Ale problem na prawdę dziwny, pierwszy raz się z tym spotkałem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...