Jump to content
  • 0

Problem z fakturą pro-forma


quinduwindu

Question

Witam, 


 


wiem, że są podobne tematy, ale w żadnym nie znalazłem odpowiedzi na to co mnie męczy.


 


Mianowicie: testuję sklep, zrobiłem zamówienie, płatność poszła elegancko, ale na koniec nie wyświetliła się faktura. Zamiast tego był błąd: FPDF error: Not a JPEG file: /home/paj/ftp/Pajco/Sklep/img//logo_invoice.jpg


 


Wziąłem i zamieniłem logo_invoice.jpg na jpeg. W dodatku musiałem zmienić tak samo logo.jpg i logo_mail.jpg. Faktura się pobrała, ale strona z błędem wyświetlała się dalej, co na klientach będzie oczywiście robiło złe wrażenie.


 


Co więcej, po zmianie jpg na jpeg, przestało mi się wyświetlać logo na stronie głównej. Wrzuciłem więc te 3 grafiki zarówno w jpg jak i w jpeg, ale wtedy znowu nie chciała się zrobić faktura. Ale logo na stronie wróciło.


 


Nie potrzebuję faktur, te będę wystawiał klientom z palca w naszym systemie, potrzebuję proformy, wystawianej automatycznie na każde zamówienie.


Mam prestę 1.4.4.1.


Pomocy


Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hosting jest w nazwa.pl.

 

Podwójnego slasha faktycznie nie powinno być, ale w sumie to o czym to świadczy? 

 

Błąd może wynikać z kodu PHP, gdzieś ktoś zapomniał że np. __FILE__, generuje '/' na końcu i zrobił coś w tym stylu: __FILE__.'/'.'ścieżka_do_pliku.

Wówczas pojawi się double slash //. Niektóre serwery to puszczają i obrazki się wyświetlą poprawnie, ale ogólnie błąd oczywisty i trzeba przeanalizować kod gdzie on powstaje...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...