Jump to content
  • 0

Przeniesienie blocklayered nad listę produktów


sebastian.aspokorner

Question

Cześć,

jestem kompletnie zielony w kwestii prestashopu w związku z czym chciałbym Was prosić o poradę. Tak jak w temacie - chciałbym przenieść moduł blocklayered nad listę produktów (widać gdzie w załączniku). Wyczytałem, że muszę stworzyć tam nowy hook (?), ale nie mam pojęcia jak.

Używam wersji 1.4.4.1

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 

Pozdrawiam!

post-972414-0-13943000-1427207139_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

sam hook tutaj niewiele da, juz pomijajac fakt, ze dodanie hooka w 1.4 to istna gehenna walki z baza danych, kontrolerami.... no bez podstawej znajomosci presta nie wroze wiekszych efektow.... chociaz gdzies jeszcze, z zamieszchlycz czasow powieniem miec "pomocnika" - modul wlasnego autorstwa dodajacy takiego hook automatycznie ;) ale to pikus.

 

co do przeniesienia samego blocklayered... tutaj tez za wiele nie wroze. owszem, kiedys udala mi sie taka sztuka (http://gasgas.4vip.pl/100-txt-raga-replica) ale kosztowalo to wiecej nerwow jak czasu... no i niestety, bez wiekszej wiedzy w programowaniu modukiw tez nie zawiele zdzialasz. zeby przerzucic w ver 1.4 blocklayered musisz: raz - stworzyc mozolnie hooka, dwa - blocklayered jest scisle powiazany z kolumnami lewa i prawa, trzeba go "odpowiazac" i zmusic do pracy w nowym hook, tak po stornei kontrolera, skryptow jak i samego szablonu i jego stylu....

 

zastanow sie czy na pewno chcesz sie w to bawic ;)

Edited by deejay3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Serdeczne dzięki za odpowiedź! Poradziłem sobie w nieco inny sposób :)

i to sie nazywa.... "szukam pomocy, ale ode mnie nic sie nie dowiesz!" jezlei sobie poradziles mzoe podzielilbys sie z innymi rozwiazaniem? nie jestes sam na forum i pare osob jeszcze moze szukac analogicznego rozwiazania. moze twoja meta bedzie pomona? oczekujesz pomocy to daj tez cos od siebie....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po prostu przesunąłem moduł nad kategorie i wygląda to względnie dobrze - rozwiązanie jest banalne, dlatego o nim nie pisałem.

jednak te najbanalniejsze nieraz sa najtrudniejsze... jezeli jest to takie banalne, to skad tutaj twoj watek? po co pytales? wez tez pod uwage innych, ktorzy tez moga miec takie pytanie.

 

ale do sedna, nie wiem ile i jaki bedziesz mial atrybuty, ale pamietajac swoja robote na pewno bez ingerencji w JS sie nie obedzie... pamietam, ze cos sie solidnie rypalo. byl oto troche temu wiec wylecialo mi z glowy, ale sprawdz pelne dzialanie ajaxa (przeladowanie stron 1, 2, 3....) sortowania itd. w ktoryms momecnie sie rozwalalo... pisze w formie przeszlej bo pracowalem na owczesnych modulach, moze w nowszych zostal ten blad poprawiony.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...