Jump to content

Mailalerts - problém s více měnami


ondra-banov

Recommended Posts

Ahoj,
mám problém s modulem mailalerts v2.2

Při objednávce v czk je vše v pořádku, ale když zákazník přepne e-shop na měnu Euro tak mi přijde email se souhrnem objednávky ale ve špatné formě.

Cena je tam ta česká ale za ní je znak eura, součet za produkty je je uplně nejaké nesmyslené číslo a poštovné je taky špatně. Zajímavé je ale to, že když má zákazník nastavenou českou měnu tak to ide normálně.

Nevíte někdo kde může být problém?

18339_BirTaRWopd7n3Tbgdhki_t

Link to comment
Share on other sites

Zkontroloval jsi nastavení měn?Jestli nemáš přepočet na euro x 1? V eshopu když přepneš na eura přepočítá se to?Jakou máš verzi Presty?

Update1: tak jsem to zkoušel na 1.2.1 a tam teda mam verzi 1.4 toho modulu a taky to dělá...dobré, ale je že zákazníkovi to přijde správně-aspoň na mé verzi teda...vidím to na chybu že si asi ten modul nevytáhne správně tu cenu ale šoupne tam prostě tu co je pro defaultní měnu a neptá se jestli to sedí i k té co chce zákazník:-)

Update2: verzi modulu ze svn pro P1.3a nelze asi použít pro verzi 1.2.x s modulem v2.2 bez úpravy databáze-případně ani po updatu nevidím změnu je možné, že to stále není opraveno.Verzi 1.3a asi budu muset otestovat:-)Ikdyž po nahlédnutí do seznamu chyb je tenhle modul poměrně hodně špatnej,takže pravděpodobně se bude záplatovat ještě dlouho.skoro najít na fórum nějakou alternativu,pokud je.

Update3: ve forum jsem nasel napr tohle: http://www.prestashop.com/forums/viewthread/13763

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...