Jump to content
  • 0

PayU - aktualizacja - prosba o pomoc


agnosticfront

Question

Witam,

 

Będę wdzięczny za pomoc w kwestii aktualizacji modułu PayU na Presta 1.5

 

Ostatnio przestała mi działać opcja płatności przez PayU.

Napisałem do nich i dostałem info:

Proszę o pobranie i zainstalowanie najnowszego modułu z linku podanego poniżej ->          https://github.com/PayU/plugin_prestashop/releases/tag/2.1.6.10Instrukcja instalacji -> https://github.com/PayU/plugin_prestashop#installing-manually Przed instalacją prosze o odinstalowanie starszego modułu wyczyszczenie pamięci cache w prestashop.

Ściągnąłem nową wersję modułu. Uploadowalem i zainstalowałem ją dodatkowo przez ftp.
W PA odinstalowałem istniejący moduł PayU.
Gdy teraz PA chce dodać moduł - wybieram sciągnięty uprzednio nowe PayU i dostaje komunikat że pomyślnie pobrano moduł ale niestety nie pojawia się on na liście ....
Odswieżałem, czyscilem cache, itd ale niestety nadal nie pojawia na liście modułów.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Problem jest na 90% z nazwą katalogów w pliku zip który ściągnąłeś. Rozpakowałem i zmieniłem nazwy. Spróbuj zainstalować ten który wysyłam w załączniku. Zmieniłem tylko nazwy katalogów.

Możesz zrobić samemu to co ja ściągając plik zip, następnie po rozpakowaniu, przechodząc do folderu plugin_prestashop-2.1.6.10 i spakowaniu folderu payu do pliku payu.zip .

Pozdrawiam

payu.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za pomoc.

faktycznie po zmianie nazwy wg wskazówek moduł "pojawił" się w panelu admin.

Zainstalowałem i skonfigurowałem. Dodałem ID punktu płatności u drugi klucz MD5  - w tej zaaktualizowanej wersji w ustwienianiach środowiska są tylko te dwa pola.

Niestety po wszystkim, gdy robię testowe zakupy nie pojawia się opcja płatności PayU....

W ustawieniach płatności PayU jest dodane - de facto są te same ustawienia które były poprzednio - jedyna kwestia która zwróciłą moją uwagę to to że w ograniczeniach waluty PayU w ogóle nie ma opcji wyboru - nie pamiętam czy wczesniej tez tak było... (PS w załączniku)

 

Będę wdzięczny za kolejną podpowiedz jak aktywować funkcjonalność.

 

z góry dzięki bo znów się zblokowałem...

post-773034-0-59507600-1426803914_thumb.png

Edited by agnosticfront (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hej,

 

Te dane konta testowego mam ustawić w swoim PA w Presta ?

W zaaktualizowanym module nie ma środowiska Sandbox....

Skopiowałem pos id i klucze MD5 które wczesniej były już ustawione

 

Moduł wygląda ok - jakby wszystko było ustawione - niestety nadal opcja wyboru przy dokonywaniu zakupów się nie pojawia...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...