Jump to content

Rozjechany Footer


AdekPL

Recommended Posts

Panowie mam problem, nawet nie zauważyłem kiedy podczas konfiguracji sklepu rozjechał mi się footer. Nie mogę tego za nic naprawić aby wszystkie te 4 punkty były w jednej linii tak jak przedtem ;/ Próbowałem zmieniać pozycję modułów, w pliku global.css zmieniałem też wpisy dotyczące .footer-container na oryginalne i nic nie pomogło.

 

post-945771-0-08267400-1426210378_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie to pomogło, ale niestety moje logo znów się pomniejszyło, a chciałem aby było na całą szerokość strony ;/ 

Chyba, że mogę usunąć logo i grafikę wstawić jako header - lecz niestety nie wiem jak to zrobić. Tzn kombinowałem wcześniej, ale jak usuwałem logo to header robił się wąski i nie mieścił się cały obrazek.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo to jeden z ostatnich elementów do zmiany w sklepie

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze rozumiem że jesteś wdrożeniowcem po wpisie w stopce sklepu, jeśli tak to tutaj kłaniają sie podstawy html i css. I powiem tak że nie zmienia się wartości globalnych skoro można zmienić wartość tylko danego elementu. Tutaj masz kilka możliwości chociażby dopisanie stylu do logo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dopiero się uczę, staram się szukać rozwiązań na internecie. Chciałbym uzyskać jakąś podpowiedź, w którym miejscu mogę wprowadzić nowy styl dla elementu logo, resztę mam nadzieję sam postaram się ogarnąć ;)
Cieszy również fakt, że na tym forum można otrzymać na prawdę ważne dla mnie wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie PW który otrzymałem odpowiem tutaj ponieważ jest to podstawowa wiedza, sugeruje zapoznać się z tym co to są pliki css i co się w nich może znajdować, podpowiem że są to zewnętrzne arkusze stylów. A div nie jest stylem tylko elementem układu a dokładniej kontenerem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...