Jump to content
  • 0

Dodawanie Checkboxów w formularzu zamówienia


JJP

Question

Witam,

 

Potrzebuję dodać 2 checkboxy na stronie zamówienia

 

Obecnie mam tylko 1 "Warunki korzystania z usługi". Chciałbym aby zamiast niego były 2 inne - akceptacja polityki prywatności i akceptacja regulaminu sklepu.

 

Dodatkowo przy zakładaniu konta również chciałbym by system nie przepuszczał klienta jeśli nie odznaczyłby takich checkboxów. W jaki sposób to zrobić?

 

Niestety firma, która robiła mi sklep intrernetowy okazała się bandą niekompetentnych gamoni. Próbowali oni zrobić sklep przez 5 miesięcy (sic!) Zmodyfikowal wiele plików źródłowych presta tak, że nie można zrobić aktualizacji.  Korzystam z wersji 1.6.0.9

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

5 miesięcy ile to by człowiek sklepów przez ten czas zrobił :)

 

Wracając do tematu w tłumaczeniach zmień Warunki korzystania z usług na regulamin, i to jest pierwszy checkbox w panelu do tego przypisujesz stronę z regulaminem co by się ładnie otwierała jak ktoś kliknie, w zakładce moduły włączasz moduł blok ochrona danych osobowych, on dodaje drugi checkbox, tam tekst wpisujesz dowolny. I masz 2 wymagane checkboxy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jest to natywny moduł więc z pewnością jest w standardzie, poszukaj pod hasłem BLOCKCUSTOMERPRIVACY ewentualnie sprawdź czy nie masz ustawionego filtrowania w modułach, być może pokazuje Ci tylko zainstalowane moduły i go nie widzisz na liście modułów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Udało mi się zainstalować, zmienić treść i podlinkować do polityki prywatności, Niestety nie pojawił się drugi checkbox przy zamówieniu (Jest napisane, że będzie się pojawiał przy zakładaniu nowego konta)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak to dział jak klient zakłada konto to go musi oznaczyć i jest on ważny przez cały okres ważności konta klienta, oraz jeśli ktoś kupuje jako gość czyli niezalogowany to jemu się ten chceckbox wyświetla za każdym razem. Jest to logiczne rozwiązanie po co klient ma wyrażać zgodę na coś 100 razy skoro może to zrobić tylko raz gdy zakłada konto, w dodatku takie rozwiązanie jest prawnie poprawne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...