Jump to content
  • 0

Szablon mobilny zagwozdka


UnEagle

Question

Jak wskazuje sam tytuł, mam zagwozdkę dotyczącą szablonu mobilnego w Prescie 1.5.4.1. Czy są jakiekolwiek możliwości dostosowania szablonu mobilnego do innych modułów płatności? Już nawet nie mówię o Transferuj.pl, ale żeby wyświetlały się chociaż płatność przy odbiorze i przelew bankowy.

 

Jeśli nie ma takiej opcji, to co byście mi poradzili? Sensowne jest zlecenie komuś zaprojektowanie szablonu, aby używał w/w modułów? A może przymusowe przenosiny na 1,6? 

 

Wiem jedno: zależy mi mocno na funkcjonalnym szablonie na urządzenia mobilne, dostosowanym do wymagań googla http://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/ .

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

to juz jak bardzo chcesz byl tak "zgodny" z goolem to raczej nie szablon mobilny ale responsive. tutaj tez nie bedziesz mial wiekszego problemu (przy dobrze napisanym szablonie) z zadnymi modulami, w tym platnsoci. no i plis, ze masz wszystko w jednym szablonie. zagladnij na storny komercyjne z szablonami, znajdziesz wiele rowniez na 1.5, nawet oparte o bootstramp. pod 1.6 to juz standard.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Problem w tym, że w obecny szablon włożyłem dużo pracy + jakieś tam pieniądze. Wykupienie nowego i przeróbki pod siebie, to wyrzucenie wszystkiego co przedtem do kosza. Dlatego też sonduję, co i jak można zrobić z tym, co mam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kazdy szablon da sie przystosowac do responsive.... ale jak nie jest oparty na siatce to bedzie ciezko... ale CSS @media zalatwi sprawe, tylko tak jak pisalem, jezeli nie ma zalozonej siatki w szablonie to kazdy element trzeba bedzie dla kazdej rodzielczosci stylowac z osobna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...