Jump to content

Modul rating


corint1

Recommended Posts

Salut !
caut un modul de rating al produselor ... am cautat prin forum si am gasit o varianta dar care este greu instalabila si cu multe bug-uri si nici nu cred ca este compatibila cu presta 125 ... toti sunt nemultumiti de ea ... daca ma poate ajuta cineva ... merci

Link to comment
Share on other sites

poate fi si ceva de genul acesta dar nu prea ii inteleg functionarea ... pozitionarea o aranjez eu , dar nu inteleg cum functioneaza

eu vroiam ceva de genul cu stelute ... prezent pe majoritatea site-urilor ... adica de la 1 la 5 stelute :))

Link to comment
Share on other sites

Imaginile alea le poti schimba tu, sa pui stelute. Asta iti da sa votezi mai multe caracteristici, iar la sfarsit face suma si da un rezultat final. Poti pune: fiabilitate, pret, blah, blah si clientul da o nota pentru fiecare.

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate , dar nu stiu daca nu complic prea mult lucrurile ...pana la urma am reusit sa instalez modulul ala cu stelute , da nu sunt multumit de el ... merci oricum pt raspuns ...daca mai ai si alte idei sunt bine venite ...

apropo ... ai incercat sa instalezi modulul acela cu confirmare prim email ? ...mie nu imi iese ...ma refer la cel de inregistrare client prin care ii cere confirmarea prin email ... sau daca exista vreunul prin care sa introduca niste cifre sau numere ( pe mine personal ma enerveaza ) dar este un trend cu modul acesta de inregistrare ... banuiesc ca este ceva de mai cere o confirmare ... juridic vorbind

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...