Jump to content
  • 0

Zmiana wyglądu (umiejscowienia) niektórych elementów sklepu


furio62

Question

Witajcie,

Korzystam z domyślnego tematu Presta shop 1.6. Próbowałem z różnych stron dogrzebać się do źródeł i w końcu się poddałem. Pomóżcie ! :)

 

Chciałbym zmienić poniższe elementy:

 

1. Rozszerzyć tło pod menu(kategorie) na całą szerokość strony

2. Przenieść moduł "Zaloguj się" na pasek z logo (obok koszyka)

3. W miejsce zaloguj się (na najwyższym pasku) umieścić social_block

 

Dla dokładniejszego wyjaśnienia o co mi chodzi umieściłem załącznik.

 

post-893597-0-51133500-1425749033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1. Albo nie jest to standardowy moduł albo jest przerobiony, jeśli tak to dodanie tła na całą szerokość nie do końca jest zależne od modułu, kiedyś tutaj na forum udostępniłem darmowy szablon który jest modyfikacją standardowego szablonu i w nim jest to menu rozszerzone na całą długość więc możesz tam podpatrzeć jak to zrobiłem.

2 i 3. Można to osiągnąć tylko poprzez przeniesienie modułów do danego hooka, jednak za pewne będzie to wymagało dopisania obsługi hooków w kontrolerach modułów.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. na PW mogę Ci podesłać link do sklepu w którym robiłem szablon i tam również menu jest na całą szerokość.

 

2 i 3. Teraz trochę sprawdzałem i może to nie być takie proste otóż moduł blok info o użytkowniku już jest w tym hooku co Cię interesuje więc pewnie trzeba zaglądnąć do plików co zmienić aby sie wyświetlił natomiast moduł blok informacji społecznościowych wymaga dopisania obsługi nowego hooka, być może i poprawa wyglądu będzie niezbędna ale to wyjdzie dopiero po przeniesieniu modułu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuję endriu107,

podobno Einstein powiedział, że tylko głupiec powtarzając tę samą czynność spodziewa się różnych efektów. Tak było w moim wypadku gdy grzebałem po swojemu w kodach.

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...