Jump to content
  • 0

Prestashop 1.5.4.1 Stare wiadomości w zamówieniu


Isu

Question

Witam,
Mam taki mały problem z którym nie mogę sobie poradzić.
Otóż wchodząc w Zamówienie jakieś na samym dole jest box Messages, I tu jest problem że pojawiają się w nim stare wiadomości, nie mam pojęcia dlaczego jest taka sytuacja :
Screen:

post-835149-0-40983300-1424868129_thumb.jpg

 

To jest testowe zamówienie dopiero co dodane, i już są wiadomości jakieś z roku 2012 .

Jakiś pomysł ?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Trzeba rzucić okiem na zapytanie, które to pobiera i później rzucić okiem na zawartość bazy danych i później rzucić okiem czy da się jakoś to naprawić ;) Nie wiedziałem, że ten moduł robi taki bałagan - dobrze że to przeczytałem. Awatar rzeczywiście uroczy ;)

Edited by efrenzy (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak zwróciłem uwagę to ten moduł jest nie zainstalowany nawet, więc pewno nie ta przyczyna.
Spróbuję usunąć te wiadomości z DB może coś da ... :)

 

---- UP

Przeglądnąłem DB i doszedłem do Ciekawego spostrzeżenia gdy odnalazłem te wiadomości które podpinają się , mają ten sam  $id_order , (ten sam co zamówienie też do którego się podpinają ) ...

 

Screen post-835149-0-45462700-1424960779_thumb.jpg
 

Lecz od pewnej Daty  nagle ID znów leci od początku (zupełnie jak by ID zamówień było znów generowane od 0 )? Czy to może być wina właśnie wcześniej wymienionego modułu - że był używany , a następnie go ktoś usuną ?

Edited by Isu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...