Jump to content
  • 0

hook w posumowaniu platnosci?


design4VIP

Question

czy jest jakis hook, do ktorego w podsumowaniu platnosci (strona, gdzie jeszcze mozna sie cofnac do "inne metody platnosci") mozna dodac cokolwiek? chodzi o to, ze potrzebuje pewne elementy dodac do wszystkich metod platnosci przy ich podsumowaniu. nie chcialbym przerabiac wszystkich modulow z kolei dlatego szukam jakiegos rozwiazania/hook, w ktorym dla kazdego mozna by dodac ten sam element.

 

ewentualnie, biarac pod uwage, ze te storny generowane sa z kazdego modulu z osobna, z zagniezdzonych w tych modulach kontrolerow, mzoe jest jakis kontroler glowny, w ktorum mozna by dopisac wywolanie takiego hooka?

 

z gory dzieki.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

wiem, ze sa generowane (drugi akapit mojego posta), juz to przerabialem, jedno co dostaje to tyle, ze te kontrolery odnosza sie do ModulesFrontControler, w nim zasadnoczo sa tylko badane poszczegolne lokalizacje plikow modulowo (glowny katalog, katalog skorki....) i tyle ;/ wyglada na to, ze za bardzo nie da sie obejsc modyfikacji kazdej metody z platnosci z osobna :( a wiele by to uproscilo przekazujac ogolnie zmienne i inkludujac sobie pliki tabeli podsumwoania z szablonu, takie bylo moje zamierzenie  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zależy co chcesz dodać. Może wystarczy checkboxa (podejrzewam, że to chcesz dodać) dodać do tpl modułów płatności. To raptem trzy lub cztery moduły więc nie ma dużo roboty.

a co ma checkbox do wiatraka? opisalem dosc dokladnie co mialoby to byc.

 

jak nie masz pomyslu na wykonanie kontrybucji to szkoda nabijac posty....

 

poza tym, tez pisalem o ty, ze wiem, ze mozna to wykonac w kazdym module, czy bedzie ich jeden czy piec to nie ma znaczenia. szukam rozwiazania jak w Payment Confirmation wywolac jedna rzecz we wszystkich mozliwych (ogolnie) metodach platnosci a nie kazdej z kolei. co z tego, ze dzisiaj przerobie kazdy z kolei, jutro wyjdzie nowa wersja modulu i robote trzeba bedzie robic od poczatku. pojawia sie jakies nowe opcje zakupowe i robote trzeba bedzie robic od poczatku. stad moje zapytanie, zeby nie robic "roboty glupiego" tyko, jezeli jest taka mozliwosc jak najbardziej ja uproscic i zautomatyzowac. jezeli znajdzie sie takie miejsce, lub mozliwosc doladowania nowym hookiem jakiegos ogolnego kontrolera to cala "zabawka" skpuiala by sie na okolo 10-15 linijkach kodu i nie trzeba by pozniej pilnowac przy zmianie modulow czy dodwaniu nowych....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...