Jump to content

[VYŘEŠENO] TinyMCE a pozice obrazku - Nefunkcni FLOAT/ALIGN


qubiik

Recommended Posts

Dobry den,

nainstaloval jsem novou TinyMCE (viz.: http://prestashopcesky.cz/aktualizujte-tinymce-na-nejnovejsi-verzi/) a nefunguje mi zarovnani obrazku s obtekanim textu, tedy ani align left-right, ani float left-right.. Zadam cestu, vlozim parametry (upload c.1) a po ulozeni je vse pryc (upload c.2)... zkousel jsem vse hodit i do , ale bezvysledne. Ani v kodu pak neni videt vlozeny float...

Poradte, prosim, co zmenit... Dekuji!

17540_iDWhjxM5Z03F6l7MZW64_t

17541_18bSWovo3cHRKg3mILDr_t

Link to comment
Share on other sites

Presta/admin/tabs/adminCMS.php

najít:

extended_valid_elements : "a[name|href|target|title|onclick],img[class|src|border=0|alt|title|hspace|vspace|width|height|align|onmouseover|onmouseout|name],hr[class|width|size|noshade],font[face|size|color|style],span[class|align|style]"



nahradit:

extended_valid_elements : "a[name|href|target|title|onclick],img[class|src|border=0|alt|title|hspace|vspace|width|height|align|style|onmouseover|onmouseout|name],hr[class|width|size|noshade],font[face|size|color|style],span[class|align|style]"




To samé platí i pro popisy u produktů, s tím rozdílem že se to mění v adminProducts.php

Link to comment
Share on other sites

Jestli ti to nefunguje, tak už fakt nevim, páč jsem tohle zkoušel na tý poslední verzi TinyMCE a funguje to.

Verze Presty 1.2.5.

EDIT: Jestli si tohle aplikoval na FTP v kodu, tak musíš v CMS znova nastavit ten float, protože ten se neukládal.

screen:


Pouzivam 1.2.4. Aktualizovano vyse. Dekuji!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...