Jump to content

serwer vps z home.pl


kkre

Recommended Posts

Ostatnio pojawiła sią nowość na rynku - dedykowany hosting dla sklepów internetowych. Taki serwer jest również oferowany dla Prestashop - działa szybko. Więcej opisów na blogu: Hosting Prestashop  Parametry hostingu są podkręcone, dzięki czemu sklep będzie działał płynnie. Rozwiązania VPS są dość drogie a tutaj dostajemy HOSTING i ZAINSTALOWANY sklep za 25 zł miesięcznie.

Edited by magneters (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

A jak sprawuje się biznes-host ? Bardzo spodobała mi się ich oferta z administracją serwerem. Generalnie teraz zastanawiam się właśnie nad biznes-hostem lub linuxpl.com który z nich jest lepszy pod preste ?

Link to comment
Share on other sites

Używam właśnie linuxpl.com pod preste, wszystko ładnie działa.

O biznes-host słyszałem wiele dobrych opinii ale jeszcze nie miałem przyjemności skorzystać z ich usług, także się nie wypowiem na ten temat.

 

Ewentualnie:

https://www.ionic.pl/hosting_prestashop.php

Edited by krzysiuus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Wybrałem biznes-hosta i jak na razie jestem zadowolony, pomoc techniczna bardzo dobra, sklep został przeniesiony na serwer bezpłatnie. Ogromna różnica w szybkości działania sklepu w stosunku do "najlepszego" hostingu współdzielonego z home.pl - który swoją droga jest droższy :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...