Jump to content

CZy PRESTASHOP wymaga pracy informatykow?


zlanula

Recommended Posts

Witam,

mam takie pytanie.Zaczynam e-biznes, stworzylam swoj prestashop na localhost , bez wrzucanaia na serwer ( z zakladkami , zdjeciami itp ,cala grafika jest zrobiona przez zaprzyjaznionego grafika, no i oczywiscie z mojej strony zostala wykonana cala tresc - wiec chodzi o zaplecze) . W tym samym czasie firma, ktora zajmuje sie wdrazaniem e-sklepow wycenila mi stworzenie takiego sklepu PRESTASHOP ( wykluczajac grafike , szablon oraz tresc wszystkiego) na jakies 7 tysiecy zlotych. I teraz moje pytanie brzmi- czy jest cos w tym sklepie do zrobienia co mogloby kosztowac tak duzo ( jakies wtyczki, podlaczenia, get response , newslettery) czy moze ktos tu chce mnie nabic w butelke???

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od konfiguracji jaką sobie zażyczyłaś.

Jeśli mowa jest tylko o instalacji i podstawowej konfiguracji prestashop ze standardowymi modułami (bez hostingu, bez szablonu, bez dodatkowych specjalnych modułów),

to cena jest mocno zawyżona.

 

Ale jeśli sobie zażyczysz np. connektor w czasie rzeczywistym do MySAP ERP, to jest bardzo tanio. :D

Link to comment
Share on other sites

cena wyjeta z kosmosu. jezlei masz calosc postawione na lockal i dziala tak jak sobie tego zyczysz (konfiguracja przewoznikow, platnosci, ustawienia szablonu itp). pozostala tylko kwestia wrzucenia tego na serwer i "pokazaniu" ludzkosci to nawet 1/10 tej ceny bylaby zbyt wygorowana. moze to cena wraz z hostingiem oraz pozycjonowaniem do top10 google plus jakies integracje z hurtowniami, allegro...? taka bylaby bardziej realna, chociaz tez wysoka, ale moze za cena idzie jakosc? ciezko powiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...