Jump to content
  • 0

Szablony themeforest.net - warto?


epstore

Question

Cześć, chciałem Was spytać czy warto kupować taki szablon? Ew. może polecicie jakieś inne stylowe? Moje pytanie wynika z faktu, że trochę zawiodłem się jeśli chodzi "przyjazność interfejsu" na ładnym, płatnym szablonie do Wordpressa i chociaż strona prezentuje się znacznie lepiej niż na darmówce to ilość kłopotów w zrozumieniu działania, nierozwiązanych problemów i w ogóle zagwozdek - mnie po prostu przerasta.
Taki szablon do presty będzie kosztował znacznie więcej i zastanawiam się czy jest sens, jeśli ma to się wiązać z dodatkowymi problemami w "ogarnianiu" - może macie już jakieś doświadczenia z szablonami "ułatwiającymi pracę"?

 

Z góry serdeczne dzięki za podpowiedzi

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tu będzie podobnie, jak się nie znasz to nie skonfigurujesz pięknie szablonu.

 

Przerabiałem to np. na MtStudio dostępnym na Themeforest.

 

Najrozsądniej jest robić szablon na podstawie domyślnego który mamy w paczce instalacyjnej. Trochę już tego w życiu zrobiłem i jak tylko klient nie jest uparty to uciekam od płatnych szablonów. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ogólnie nieco obawiam się płatnych szablonów ponieważ ogólnie cała mechanika zaplecza jest mocno uwarunkowana od javascriptu i id oraz class w plikach więc czasami coś można łatwo pominąć i później jedynie gdzie szukać wsparcia to u twórcy szablonu bo forum nie pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...