Jump to content
  • 0

Zlecę - konfiguracja


epstore

Question

Cześć, mam sklep stacjonarny z kosmetykami profesjonalnymi i postawiłem Prestę bo tego domagają się klienci. Docelowo chciałbym, żeby sklep internetowy komunikował się z systemem sprzedażowym (Subiekt GT) ale teraz potrzebuję po prostu coś ruszyć. Niestety internetów za bardzo nie ogarniam, radzę sobie z grafiką (pracuję jako DTPowiec).
Zleciłbym komuś, kto ma Prestę w małym paluszku, takie wstępne ustawienie, włączenie potrzebnych modułów, wywalenie zbędnych - generalnie: sensowna konfiguracja i wytłumaczenie mi co i jak uzupełniać. Oczywiście nie wykluczam stałej współpracy (jeśli będzie mnie na takową stać). Jest ktoś zainteresowany? Najchętniej z Warszawy ale się nie upieram ;)

 

Pozdrawiam

marioo

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeżeli chodzi o integracje z subiektem to koszt około 400zł + abonament roczny (2s2) oraz około 1000 bez abonamentu (inne oprogramowanie ale nie pamiętam nazwy) albo uboższe ale działające rozwiązanie: http://integrator.komstar.pl/forum/index.php?PHPSESSID=731s6mutuhh3od58hibcjbnam3&board=3.0 (zmierzam właśnie z niego skorzystać) Niestety strona jest w przebudowie, ale forum działa.

Edited by veciak11 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Panie MichałM miło że się oferujecie, jednak na ticketcie nie ma odzewu od was od 4 dni, wolałabym wiedzieć czy coś się dzieje czy nic się nie dzieje z modułem bloga. Nie poganiam ale krótka informacj typu "działamy" poprawiła by mi humor, a tak to nie wiem czy szukac tutaj na forum innej pomocy z moim problemem?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Panie MichałM miło że się oferujecie, jednak na ticketcie nie ma odzewu od was od 4 dni, wolałabym wiedzieć czy coś się dzieje czy nic się nie dzieje z modułem bloga. Nie poganiam ale krótka informacj typu "działamy" poprawiła by mi humor, a tak to nie wiem czy szukac tutaj na forum innej pomocy z moim problemem?

 

Pozwolę sobie odpisać za kolegę - po pierwsze - supportem nie zajmuje się cały team, nie zajmuje się nim Michał, po drugie - support jest darmowy, dobrowolny i w przypadku Pani sprawy dotyczy modyfikowanej domyślnej wersji modułu - proszę o więcej cierpliwości. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuje za odpowiedź, prosze się nie denerwować jednak 4 dni bez odpowiedzi na 2 posty w tickecie zmusiły mnie do myślenia że może jednak nic z tego nie bedzie a jak przeglądałam forum i zobaczyłam wolne siły przerobowe to wtedy faktycznie przyszło mi na myśl że ktoś sobie o mnie zapomniał :)

 

Tak jak pisałam wcześniej nie poganiam chciałam się tylko dowiedzieć czy coś się dzieje, będę czekać cierpliwie. Pozdrawiam :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuje za moduł działa jak ta lala :wub:

 

Mam jeszcze takie pytanie czy ktoś się orientuje jak z automatu nadawać kolejne id lub numer do klasy diva? Szukam czegoś w js żeby np. dla diva

<div class="klasa"> który się z automatu powiela w zależności od ilości wpisów dodawać do klasy np. numer kolejny lub id z numerem kolejnym?

 

Teraz to wygląda tak że pobrana zawartość z bazy wyświetlając się zawsze ma taką samą klasę

<div class="klasa">zawartość1</div>

<div class="klasa">zawartość2</div>

 

a chcę uzyskać taki efekt:

 

<div class="klasa1">zawartość1</div>

<div class="klasa2">zawartość2</div>

 

Może jakiś tutorial ktoś widział w sieci?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...