Jump to content
  • 0

Zdjęcia i miniatury kategorii problem


Wabigon

Question

Dzień dobry,

 

z góry przepraszam jeśli jest już taki temat ale przeczesałem z 10 podstron tego forum na pieszo (nie mówiąc już o wyszukiwarce) ale nic nie znalazłem. Ale do rzeczy...

 

Mam problem ze zdjęciami wgrywanymi do poszczególnych kategorii - jeśli nie ma zdjęcia sprawa wygląda tak: 

post-932642-0-68492000-1423681749_thumb.png

 

Jest to dość estetyczne i dla mnie wystarczające i nie muszę mieć w tym nagłówku zdjęcia. Natomiast mało estetycznie wyglądają miniatury kategorii lub podkategorii ze względu na kwadracik z napisem brak zdjęcia

post-932642-0-40094000-1423681939_thumb.png

 

Jednak w kreatorze kategorii  gdy wgrywam zdjęcie zamieszcza się ono w nagłówku i w miniaturze (nagłówek traci szare tło i nie widać nazwy i opisu bo litery nazwy są białe i nie wiem gdzie je edytować a edycja opisu wiosny nie czyni;))

post-932642-0-72199700-1423682134_thumb.png

 

Opcja w kreatorze "miniatura" nie zmienia kompletnie nic i nie wiem do czego to służy ponieważ nie widzę nigdzie zdjęć tam wgranych.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Przetrzepałem cały kreator i nic stosownego w żadnej opcji nie mogłem znaleźć.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

1. W katalogu /img/p/ jest fotka pl.jpg (jak masz więcej języków w sklepie to dla każdego języka jest jedna np. de.jpg, en.jpg itd).

Fotkę tę zastąp obrazkiem np. całkiem białym albo szarym, albo z logo twojego sklepu itd. itp.

Wygeneruj miniatury.

 

2. Dla kategorii używaj obrazka 870px × 217px raczej z ciemnym tłem i wsio będzie OK :)

Chyba, że chcesz stosować wszystkie jasne fotki, to trzeba będzie pozmieniać style tych nazw i opisów kategori.

 

 

Edit:

Mały błąd strzeliłem.

Chodzi o katalog: /img/c/ - to katalog fotek kategorii.

/img/p/ - to katalog fotek produktów.

Edited by Yabber (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...