Jump to content

źle dodaje produkty do koszyka, atrybuty i kombinacje nie działają


controlsys

Recommended Posts

witam.

mam dodane produkty z różnymi atrybutami, tzn mam produkt a w nim cechy i atrybuty
mam ustawione kolory i rozmiary i dodane w ten sposób ( mam nadzieje że tak jest poprawnie )

Atrybuty Zm. ceny o Zm. wagi o Kod produktu EAN13 Ilość Czynność
Rozmiary - T0, Kolory - Kasztanowe 0.00 zł 0kg PRV613 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Kolory - Kasztanowe, Rozmiary - T1 0.00 zł 0kg PRV613 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Kolory - Kasztanowe, Rozmiary - T2 0.00 zł 0kg PRV613 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Kolory - Kasztanowe, Rozmiary - T3 0.00 zł 0kg PRV613 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T4, Kolory - Kasztanowe 0.00 zł 0kg PRV613 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Kolory - Kasztanowe, Rozmiary - T5 0.00 zł 0kg PRV613 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Kolory - Kasztanowe, Rozmiary - T6, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV613 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T0, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV618 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T1, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV618 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T2, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV618 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T3, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV618 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T4, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV618 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T5, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV618 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację
Rozmiary - T6, Kolory - Szary 0.00 zł 0kg PRV618 5 Zmień tą kombinację Skasuj tę kombinację

Na stronie przy produkcie mam dwie listy rozwijane kolor i rozmiar.
Gdy wybieram cokolwiek tu czy tam i daję dodaj w koszyku pojawia się jedynie domyśle zestawienie ( tzn to co jest ustalone jako domyślne w cechach i atrybutach )

Może źle dodałem te atrybuty i cechy ?

Gdzie szukać błędu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
przekopałem całe oficjalne forum
rozwiązań było dużo
żadne nie miało sensu :D

podmieniłem plik product.tpl z oryginalnego stylu
zadziałało

nie wiem gdzie był błąd
ale to nie ważne :D



Witam

controlsys powiedz mi czy ten problem na pewno zniknął. Jeżeli tak to plikiem z której wersji się psłuzyłeś.
Mam obecnie podobny problem.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...