Jump to content

Nevytvaraju sa nove objednavky


imperator

Recommended Posts

Po istej dobe sa mi nezobrazuju nove vytvorene objednavky hned po prihlaseni do BO
(to cislo co je v tom cervenom stvroci na zaciatku po prihlaseni)

Mohlo sa to stat ked som vymazal toho prveho cvicneho uzivatela co tam bol alebo tu cvicnu objednavku ?

toto je zdrojovy kod ktory vypisuje pocet tych objednavok

$result = Db::getInstance()->getRow(’ SELECT SUM as total_sales, COUNT as total_orders FROM `’.DB_PREFIX.‘orders` o LEFT JOIN `’.DB_PREFIX.‘currency` c ON o.id_currency = c.id_currency WHERE o.valid = 1 AND o.`invoice_date` BETWEEN ‘.ModuleGraph::getDateBetween());

v podstate by mal len spocitat orders v tabulke orders mam tam momentalne 2 a pise mi len jednu (to je ta prva ktoru akoby zapisal ale neviem ci ju niekde zapisuje...pls help...

Link to comment
Share on other sites

Takze uz viem kde je problem v tabulke orders nemam vyplneny datum v stlpci invoice date resp. je tam 0000-00-00
neviete preco ? moze to byt tym ze som si vypol faktury ? alebo sa to zmeni ak zmenim status objednavky ?

ak ho zmenim na napriklad dnesny tak mi uz vyrobok pocita do statistik (to som vydedukoval z toho zdrojoveho ze invoice date hra ulohu )
nemeni sa tento datum napriklad zmenenim statusu vyrobku napriklad alebo kde moze byt chyba ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

mam ten isty problem...nezobrazuju sa mi nove objednavky...ale nove registracie sa mi zobrazuju ako aj pocet zobrazenych produktovych stranok....tak isto mam vypnute faktury....zeby to bolo tym?...uz sa vam to podarilo vyriesit?

Link to comment
Share on other sites

mam ten isty problem...nezobrazuju sa mi nove objednavky...ale nove registracie sa mi zobrazuju ako aj pocet zobrazenych produktovych stranok....tak isto mam vypnute faktury....zeby to bolo tym?...uz sa vam to podarilo vyriesit?


To skor bude tym co som pisal ze som zmazal cvicneho uzivatela alebo cvicnu objednavku....
najlepsie by bolo prejst na najnovsiu verziu isto je tam kopec veci vyriesenych
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Stalo se někomu, že při se mu v nějaké objednávce zobrazilo 0 kusů nějakého zboží?
Zatím se mi to stalo jenom u jedné objednávky, ale je to divné...
Verzi presty mam 1.3.1.
Jediné vysvětlení mne napadá, modul na mazání objednávek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...