Jump to content

Onepage Chekout modul


looksha

Recommended Posts

Az Onepage chekout modullal kapcsolatban lépett fel olyan probléma, hogy a regisztrált felhasználónak a belépés után a következő hibaüzenetet jeleníti meg: " Nem áll rendelkezésre fizetési mód" Ezután ha F5-t kattint, vagy ismét a szállítási módra kattint, akkor már ott vannak a fizetési módok, de hát ez így nem az igazi. Írtam a modul fejlesztőjének és az alábbi választ kaptam:

 

Hi,
 
Are you using any kind of shipping / payment restriction module? (ship2pay, payments to carriers, ..) The often do this, and change in OPC JS controller would be necessary.
If you're not using any of these modules, would you please allow me FTP access to your store, so I can do further debugging?

Regards,

-peter.

 

Ship2pay nincs telepítve, a payments to carrier modult kikapcsoltam, viszont a hiba ugyanúgy fennáll. A modult szívesen használnám, mivel sokkal esztétikusabb, egyszerűbb és átláthatóbb megrendelési felületet ad, mint a presta saját egyoldalas fizetési oldala. Tud valaki segíteni?

Link to comment
Share on other sites

Ha időd lesz rá akkor próbáljuk meg amit mondtam: 

payment to carrier => deaktivál => uninstallál

kipróbál

ha így sem, akkor törölni kell a modult (előtte mentés).

Tudtommal szegény payment to carrier modul eléggé ragaszkodik deaktivált módban is.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Így van. A payment to carrier ha jól tudom felül írja a hook.phpt-t (override).

Ezért nem elég csak kikapcsolni. Ha jól van megírva a modul, akkor uninstall után vissza állítja az eredeti állapotot. Ha nem akkor az "/overidde/classes/..." mappából törölni kell a hook.php-t. (az újabb verziót nem ismerem, lehet már másképpen van)

Most éppen nincs kéznél nálam ez a modul és nem tudom megnézni/kipróbálni.

 

...persze lehet nem is ez a modul okozza a hibát.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...