Jump to content
  • 0

problemy w konfiguracji ostatecznej sklepu


juhasss

Question

Witam,

 

to moja pierwsza presta i nie ze wszystkim jeszcze sobie umiem poradzić. Mam 3 pytania.

 

1. Jak zmienić w górnym prawym rogu język? Chodzi o zapis "My wishlists" (w plikach językowych tego nie ma)

 

123.jpg

 

2. Jak można zmienić kolor przycisków "Dodaj do koszyka". Pewnie w którymś z css`ów, ale może ktoś to przerabiał?

 

234.jpg

 

3. Jest chyba jakiś błąd przy atrybutach produktów. Mam utworzone 2 dla jednego produktu, oba mają wpływ na cenę (zwiększają), ale działa tylko jeden. Wiecie dlaczego tak jest?

 

345.jpg

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi. Moja Presta to 1,6

 

pzdr!

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1. Lokalizacja > Tłumaczenia > Tłumaczenia zainstalowanych modułów.

2. Tak w pliku css, ale w którym to Ci dokładnie nie powiem musiałbyś podać link do sklepu, zazwyczaj jest to global.css

3. Ciężko powiedzieć trzeba by było sprawdzić w pierwszej kolejności poprawność ustawień atrybutów i wzrostu cen, jeśli tam jest ok to problemy mogą leżeć w różnych miejscach np. product.js

 

Aha, jeszcze odnosząc się do końcówki pytania nr 2 to wszystkie Twoje pytania już były w jakiś sposób przerabiane na forum i niekiedy szperanie w tematach przynosi większe efekty niż czekanie na odpowiedź :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawdź czy prawidłowo wygenerowałeś wszystkie kombinacje atrybutów.

Przykład:

WXoUyGZ.png

Atrybut Tekstura 2 mimo że ma wpływ na cenę 10 zł, to nie wpływa na cenę :), bo nie jest krzyżowo powiązany z resztą atrybutów.

A dobrze jest w kombinacjach: Kolor - Black, Rozmiar - M i Kolor - White, Rozmiar - M.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki! Okazuje się, że problemem było nie-uruchomienie generatora atrybutów. Po uruchomieniu i zaakcpetowaniu widziałem, że system połączył każdą pozycję ze sobą i w tej chwili jest już ok :-)

 

Mam jeszcze jedno pytanie - w którym miejscu można edytować wygląd już przy wyborze płatności - niektóre ramki są krótkie, niektóre długie - gdzie można zmienić to aby były takie same?

 

456.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...