Jump to content

(Vyreseno a pripraveno na smazani) background-image v "dlouhym" popisu zbozi


rumcajs

Recommended Posts

Ahoj, už tady zase zahlcuju forum spamem, panbuh jenz je na nebesich ale vi, ze sem ted asi hodinu beznadejne prochazel forum a nenasel popis pro hlupáky jako ja.
Potřeboval bych dát pod popis zbozi nejakej svetlejsi obrazek, aby na nem byl videt cernej text, nebo tmavsi obrazek aby na nem byl videt svetlej text (barvu textu zmenit umim :-)). Muj background-image je hodne strakatej, tak ho potrebuju pod tim textem prekrejt, aby byl aspon trochu citelnej ten popis...

no raci davam odkaz z kteryho bude jasnejsi co myslim.

http://www.brainless.cz/shop/product.php?id_product=14

Diky za napady!

Link to comment
Share on other sites

Ježiši kriste, zakažte mu modifikovat šablony :D

Základem html grafiky je ODDĚLIT POZADÍ OD POPŘEDÍ, řekl bych že se ti to nepovedlo, proto se dělá pozadí černé a předek bílej apod... Myslim že až vleze zákazník na tvůj shop, tak nebude mít důvěru ani v shop, ani zboží, ani prodejce a můžeš si tam dělat objednávky sám...

Jinak teda, do divu div.sheets přidej:

background-image: url(../img/mojepozadi.png);

Link to comment
Share on other sites

Ježiši kriste, zakažte mu modifikovat šablony :D

Základem html grafiky je ODDĚLIT POZADÍ OD POPŘEDÍ, řekl bych že se ti to nepovedlo, proto se dělá pozadí černé a předek bílej apod... Myslim že až vleze zákazník na tvůj shop, tak nebude mít důvěru ani v shop, ani zboží, ani prodejce a můžeš si tam dělat objednávky sám...

Jinak teda, do divu div.sheets přidej:

background-image: url(../img/mojepozadi.png);



Rumcajs s Cipiskem dekujou jakcrabbit za uz treti pomoc! Si nas spasitel, az budu chtit udelat dobrej a funkcni shop na preste vim na koho se obratit (a snad na to budu mit i dost nasetreno :-)). Btw uz se vyresil nejakej ten ceskej moderator prestashopu? Hlasoval bych pro tebe.
Oddelit pozadi od popredi, to je dobra poucka, slysim ji prvne a musim uznat ze muj "shop" by moh slouz
it jako odstrasujici priklad toho jak se to nema delat. Zatim premejslim nad nejakym dobrym pozadim, proto sem tam dal tu strakatou fotku, ktera je extremne spatna a kdyz neco prebije ji, musi prebit uz uplne vsechno :-)
Ted sem to pozadi zmenil na sedy a od nakupovani odrazujou uz jen vsechny ostatni veci co si psal s vyjimkou pozadi, snad :-).

Jinak kdyz si nekdo neco objedna, mela by mi o tom prijit zprava na mail, nebo se o ni dozvim jen v BO?
Jestli ma prijit na mail, tak uz chapu proc by se lidi s moji "sikovnosti" v zadnym pripade nemeli hrabat v kodu :-)

Jeste jednou dik za pomoc!

16815_1UNqWgwiYhUF57ipvXuI_t

Link to comment
Share on other sites

1) Doporučuji ti knihu Profesionální design na webu, není to nic novýho, ale kdysi jsem se z ní dost naučil.
2) Českej moderátor je vyřešenej, jen spolupráce Moderátor vs Prestashop je nevyřešená a debilní...
3) Moc mi neděkuj a nechval mě, páč jsem dle Kaspiho jen spamer, takže...
4) Jo, zapni si v Modulech Mail Alerts :)

Link to comment
Share on other sites

1) Doporučuji ti knihu Profesionální design na webu, není to nic novýho, ale kdysi jsem se z ní dost naučil.
2) Českej moderátor je vyřešenej, jen spolupráce Moderátor vs Prestashop je nevyřešená a debilní...
3) Moc mi neděkuj a nechval mě, páč jsem dle Kaspiho jen spamer, takže...
4) Jo, zapni si v Modulech Mail Alerts :)



Diky za tip na knizku, zkusim si ji opatrit, raci nechci vedet co sem podle Kaspiho ja... :-) ale diky za ten spam co odpovida na ten muj spam, vzdy mi pomoh. Jo a ty Mail Alerts, bomba!

Tak a ted tenhle topic muze moderator smazat, protoze tyhle "problemy" co mam ja asi zadny jiny jatro neresi :-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...