Jump to content
  • 0

presta dodaje losowy produktu do koszyka


ejacek

Question

Witam, zauważyłem problem przy zakupach.  Jeżeli wejdzie się na  sklep po raz pierwszy ( nowa przeglądarka lub wyczyszczona historia przeglądania ) kliknięcie dodaj do koszyka, dodaje wybierany produkt + 1 lub kilka losowych. Usunięcie produktów skutkuje że problem znika i sklep funkcjonuje prawidłowo. wersja prestashop 1.6.0.9. testowane na 5 różnych przeglądarkach i 2 różnych komputerach. Nie ma różnicy czy jestem zalogowany czy nie.   Spotkał się ktoś z podobnym problemem i ewentualnie  ma  pomysł na  jego rozwiązanie. 

 

pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

sklep chwilowo jest wyłączony, przechodzi modernizację, ale uruchomię go na 24h.  Faktycznie były usuwane zamówienia testowe ze sklepu przy wykorzystaniu modułu : usuń zamówienia ze strony www.catalogo-onlinersi.com.ar. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

niestety , jest to już sklep produkcyjny. Na wersji 1.4 nie było problemu.  po aktualizacji do 1.6.0.9  zaszła potrzeba modernizacji. po testach  zostały usunięte zamówienia testowe i zauważyłem powyższy problem.  

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Udało się rozwiązać problem.

W sumie nie  wiem co pomogło: odinstalowanie  modułu "usuń zamówienia", skasowanie bezpośrednio w bazie danych zamówień testowych, usunięcie użytkownika testowego - po tych zabiegach nadal przypisywały się losowe produkty.

 

Wyczyszczenie niezamówionych w koszykach zakupowych, ( Klienci >> koszyki zakupowe ) poprawiło sytuację ma  tyle, że dodawał się tylko tylko jeden produkt z losową ilością.  Skasowanie  produktu i utworzenie go na  nowo  - problem się rozwiązał.  Myślę że temat można uznać za zamknięty.  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...