Jump to content
  • 0

Zlecę zmianę wyglądu product_list


Gregi44

Question

Proszę o pomoc, jak i gdzie zmienić wygląd wyświetlanych produktów, zarówno na stronie głównej w polecanych jak i po wejście w kategorię. Proszę też o oferty ile za zrobienie czegoś takiego ?

 

W tej chwili mam szablon domyślny Presta 1.6, ale nie za bardzo mi się podoba, że cena jest poza obrazkiem i po najechaniu myszką pojawia się taka ogromna nakładka biała.

 

Chciałabym uzyskać efekt jak ma Leo,w darmowym szablonie , czyli coś takiego, bez karuzeli, statyczne

http://www.leotheme.com/demo/prestashop14x/?template=leo_sportshoes

 

 

e0e5d8ed4a0840e8.jpg

 

 

Znam trochę css i html, ale proszę tak w miarę szczegółowo podać gdzie tego szukać i jak to zrobić - będę wdzięczna :)

 

 

Justyna

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Proszę o pomoc, jak i gdzie zmienić wygląd wyświetlanych produktów, zarówno na stronie głównej w polecanych jak i po wejście w kategorię. Proszę też o oferty ile za zrobienie czegoś takiego ?

 

W tej chwili mam szablon domyślny Presta 1.6, ale nie za bardzo mi się podoba, że cena jest poza obrazkiem i po najechaniu myszką pojawia się taka ogromna nakładka biała.

 

Chciałabym uzyskać efekt jak ma Leo,w darmowym szablonie , czyli coś takiego, bez karuzeli, statyczne

http://www.leotheme.com/demo/prestashop14x/?template=leo_sportshoes

 

 

e0e5d8ed4a0840e8.jpg

 

 

Znam trochę css i html, ale proszę tak w miarę szczegółowo podać gdzie tego szukać i jak to zrobić - będę wdzięczna :)

 

 

Justyna

nie ukrywam, sie pogulem, czy to zlecenie czy prosba o pomoc.

 

zaczne od tej "tanszej" wersji. miejsca, ktorych poszukujesz to:

 

dla polecanych ze storny glownej modul 'polecane na stornie glownej' (./modules/homefatured ewentualnie ./modules/themes/skorka/modules/homefeatured)

dla storny kateogorii ./themes/skorka/product-list.tpl

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nie ukrywam, sie pogulem, czy to zlecenie czy prosba o pomoc.

 

zaczne od tej "tanszej" wersji. miejsca, ktorych poszukujesz to:

 

dla polecanych ze storny glownej modul 'polecane na stornie glownej' (./modules/homefatured ewentualnie ./modules/themes/skorka/modules/homefeatured)

dla storny kateogorii ./themes/skorka/product-list.tpl

 

Proszę o  wycenę zmiany na podobny do tego z leo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...