Jump to content
  • 0

Proszę o sugestię - opinie


shaolin33

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Szablon mi się podoba - z chęcią bym sam z niego skorzystał, ale z tego co pamiętam to pracujesz na PS 1.4+

Co bym dodał/zmienił

1. Bardziej subtelne wathermarki - nienawidzę, jak na zdjęciu (dodatkowo także na samym produkcie) mam wielki napis z logo firmy, ja osobiście odchodzę już od zabezpieczania zdjęć w taki sposób - wolę utrudnić ich pobranie mniej zaawansowanym użytkownikom. Im większe zdjęcia, ładnie obrobione (brak śmieci w tle zdjęcia) tym większa sprzedaż. Testowałem wielokrotnie zarówno jak w sklepie internetowym jak i na allegro.

2. Uzupełnić wszystkie obrazki podkategorii - kilka brakuje. Natomiast zamiast obrazków dodałbym duży napis w formie graficznej z nazwą podkategorii - klient szybciej odnajdzie interesującą go podkategorie.

3. Dodaj favikonkę
 

4. Ja kieruję się zasadą: Im szybciej klient coś znajdzie/zamówi tym więcej sprzedaż. Zawsze zmieniam zamówienie na 1 stronę z 5 kroków.

5. Zawężanie produktów. W Twojej branży byłoby to idealne rozwiązanie. Jeżeli ktoś chce kupić powiedzmy flet, będzie miał do wyboru markę, cenę, kolor, materiał, rodzaj (i pewnie coś jeszcze ale nie znam się dobrze na instrumentach). W każdym bądź razie jeżeli klient nie szuka konkretnego produktu a chce wybrać jakieś z Twojej oferty to menu z filtrami byłoby moim zdaniem idealne. Przyniosłoby wymierne korzyści o ile poprawnie by się je skonfigurowało.

6. Dodaj jeszcze pasek z akcesoriami, które by się pokazywały w koszyku oraz karcie produktów. Oglądam flet, to kupię także zestaw do czyszczenia lub jakieś etui.

7. zdjęcie za maaaaałe: http://sklep.gamawitczak.pl/index.php?id_product=15&controller=product Jeżeli tylko masz możliwość, korzystaj z jak największe rozdzielczości zdjęć. Jeżeli nie możesz ich znaleźć ręcznie w internecie to użyj narzędzia googla: https://images.google.pl/?gws_rd=ssl - "wyszukiwanie obrazem" - wystarczy jak podasz odnośnik lub przeciągniesz obrazek z innej karty przeglądarki lub z komputera a google znajdzie takiesame lub podobne obrazy a także inne rozmiary. Moje podstawowe narzędzie codziennej pracy.

Jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy to dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

do tego co napisal Veciak

Gdy obrazki sa bez znaku wodnego to czesto sa umieszczane na pinterescie lub innych  a wtedy masz darmowe linkowanie do swojej strony

 

Polecam ustawianie produktow w podkategoriach i kategoriach nadrzednych na raz - wchodzisz w dete masz wszystkie dete , wybierasz blaszane masz wszystkie blaszane itd

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...