Jump to content
  • 0

Nowe rzepisy - przycisk zakupu


shaolin33

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tylko czy aby na pewno Twój sklep tego potrzebuje? Co w sytuacji gdy paczka jest nadana kurierem, są widoczne uszkodzenia, płatność przy odbiorze i klient odmówi odbioru? Hm? Takie obowiązki zapłaty to chyba w sytuacjach gdy zamawiasz np. jedzenie na wynos, artykuły dostarczane natychmiast (np. jakaś muzyka do pobrania).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 Komisja Europejska dopuszcza co najmniej trzy alternatywy do „zamówienia  z obowiązkiem zapłaty”:

  1. „kup teraz”
  2. „zapłać teraz”
  3. potwierdź zakup

tylko pytanie na jakim etapie to ma byc ?

na samym koncu realizacji zamowienia czy juz w momencie dodawania produktu do koszyka ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dodanie do koszyka nie powoduje konieczności złożenia zamówienia więc nie sądzę by to było wymagane na karcie produktu, wg mnie powinno to znajdować się na końcu zamówienia ale domyślam, że każda opinia tutaj na forum będzie zaczynać się od "w mojej opinii", dlaczego po prostu nie skonsultujesz się z jakimś specjalistą od prawa e-commerce? może na ekomercyjnie.pl znajdziesz jakieś kontakty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja wprowadzam stnadardowo: "Kupuję i płacę".

Rozwiązanie takie ma także allegro w którymś z kroków zakupowych.

 

Też tak zrobiłem - wydaje mi się, że ta forma będzie bardziej "bezpieczna", chodź te niuanse są moim zdaniem całkowicie bez sensu, dotyczą głównie firm, które wyłudzały spamem pieniądze od nieświadomych ludzi, niż sklepy które sprzedają normalnie od zawsze z prostą zasadą: zapłacił - wysyłam od razu... Już widzę kolejną falę pozwów, ze względu na źle odmienione słowo lub brak przecinka...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Też tak zrobiłem - wydaje mi się, że ta forma będzie bardziej "bezpieczna", chodź te niuanse są moim zdaniem całkowicie bez sensu, dotyczą głównie firm, które wyłudzały spamem pieniądze od nieświadomych ludzi, niż sklepy które sprzedają normalnie od zawsze z prostą zasadą: zapłacił - wysyłam od razu... Już widzę kolejną falę pozwów, ze względu na źle odmienione słowo lub brak przecinka...

 

no właśnie, bedzie okazja do pozwów :)

 

 

no nic, temat myslę przedyskutowany :)

 

 

pozdrawienia i dziękuje za włączenie się do rozmowy :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...