Jump to content

Hurtownia internetowa przy dziąłającym sklepie - czy możliwe


rybusek

Recommended Posts

Witam,

chciałbym uruchomić hurtownie przy działającym już sklepie opartym na preście 1.3. Wiele osób proponowało mi przejście na najnowszą wersję 1.6 i uruchomienie tego jako multistore. Problem jest taki, że mam moja presta jest mocno przerobiona i przeniesienie całości na nową wersję oprogramowania wiąże się z dużymi kosztami na które nie jestem przygotowany.

 

Pomyślałem więc, że być ktoś obeznany w temacie podpowie jak to wykonać na mojej wersji presty, a jeszcze lepiej przyjmie takie zlecenie.

 

Założenia:

  • Różna cena produktów w hurcie i detalu
  • Jedne stany magazynowe
  • Jedna baza danych
  • Dostęp do wersji hurtowej tylko dla wybranych klientów

 

Opcjonalnie:

  • Dobrze gdyby wersja hurtowa miała inny wygląd niż detal

 

 

Proszę osoby znające ten silnik o podpowiedź czy takie coś jest to wykonania.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

chciałbym uruchomić hurtownie przy działającym już sklepie opartym na preście 1.3. Wiele osób proponowało mi przejście na najnowszą wersję 1.6 i uruchomienie tego jako multistore. Problem jest taki, że mam moja presta jest mocno przerobiona i przeniesienie całości na nową wersję oprogramowania wiąże się z dużymi kosztami na które nie jestem przygotowany.

 

Pomyślałem więc, że być ktoś obeznany w temacie podpowie jak to wykonać na mojej wersji presty, a jeszcze lepiej przyjmie takie zlecenie.

 

Założenia:

  • Różna cena produktów w hurcie i detalu
  • Jedne stany magazynowe
  • Jedna baza danych
  • Dostęp do wersji hurtowej tylko dla wybranych klientów

 

Opcjonalnie:

  • Dobrze gdyby wersja hurtowa miała inny wygląd niż detal

 

 

Proszę osoby znające ten silnik o podpowiedź czy takie coś jest to wykonania.

jak sam sobie napisales, jest jak najbardziej do wykonania na multistore. mysle, ze dorobienie takiej funkcjonalnosci do 1.3 wiazalo by sie z wiekszymi kosztami miz dodanie twoich przerobek. znajac zycie, to wiele z nich bedzie juz wbudowana w najnowsza wersje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...