Jump to content

Egységár


stoppos

Recommended Posts

Sziasztok,

 

viszonylag friss vagyok..., megpróbáltam megkeresni a választ de nem találtam :(

 

 

Hogyan tudom, megjeleníteni, egy termék egységárát, (legkisebbet szeretném) 

pl egy 50g termék ami 1000 huf az ára 20 huf/g....

 

 

valami ötlet a kivitelezésre?

 

 

Köszi Peti

Link to comment
Share on other sites

Szia, 
 
A magyar szabályozás szerint AZ Egység árakat Kötelező megjelentetni, azonban az AZ ármegjelenítés Nem Lehet félrevezető.

Ha ellenszavazat Szeretnél ERRE költeni akkor én Első Korben AZT javasolnám, HOGY tulajdonságot kellene létre hozni AZ egységárakról ÉS

AZ megjelenne a termék Lapon, menta adatlap. EZ akkor jó, ha TÖBB terméknek azonos AZ egységára, VAGY ha other tulajdonságokkal

a "felruháztad" a termékedet. 

Edited by wikk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Szerintem csak egyénileg tudod beírni a rövid leírásba, vagy a jellemzőkbe vagy bárhova máshova.

Ha neked van egy terméked melyből egy grammot akarsz eladni (khm khm legálisan :D ) akkor annak adott az egységára - hiszen 1 gramm kerül 1 forintba, de akár 50-et is vehet belőle ami 50 forintba kerül.

Nyilván a rendszer magától nem tudja, hogy amit eladsz az pontosan micsoda is és milyen kiszerelésekre bontható. Én úgy gondolom, hogy mindenképp egyénileg kellene megadni minden terméknél az adott egységárat, kézzel beírva. 

Nyilván lehet, hogy tévedek - nézzük meg.

Link to comment
Share on other sites

Már hozzáfogtam a válasz megírásához, de most látom, hogy @peter_borsa is ugyanazt írta le, amit én is javasoltam volna.
Az ott beállított egységárat ki is lehet íratni a termék adatlapján (ha alapból nem lenne benne)

{$product->price / $product->unit_price_ratio} {$product->unity}
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

köszönöm, a segítséget, a peter_borsa válaszán elindulva sikerült beállítani...

Ha egy terméked van akkor az árak fülön lehet megadni, nem kell vele többet szötyögni, ha viszont kombinációt hozol létre akkor, mondjuk 50,100,1000 grammos kiszerelésben van a termék akkor az árak fülön be kell állítani az egyik egység árát, majd a kombinációk oldalon, a másik kettőnek meg tudod adni, hogy az árak fülön, beállított árakhoz képest mennyivel változik az egységára....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok!

 

Abszolút tapasztalatlan vagyok, életem első webáruháza.

Tudnátok nekem abban segíteni, hogyan tüntehettem el az árakat?

Tegnap még kijelezte azt is, aminek 0 ára volt, vagy ami éppen nincs készleten, szépen működött, fizetést is végigpróbáltuk.

Most viszont csak képek és leírások vannak, mint egy kiállítóteremben... :blink:

 

Gondolom egy gombnyomással semmisítettem meg a lényeget, de nem tudok rájönni.

 

Előre is köszi a segítséget!

 

Merci :blush:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...