Jump to content
  • 0

Zdjęcie produktu - nowe okno w sklepie po kliknięciu na zdjęcie - czy to możliwe?


michal.b

Question

Dzień dobry, 

Czy istnieje możliwość aby na stronie produktu, po kliknięciu na zdjęcie produktu otwierało się nowe okienko z linkiem zewnętrznym prezentującym produkt. 

Chodzi o to aby nie było to nowe okno / zakładka przeglądarki, tylko nowe okienko w samym sklepie - na stronie produktu.

 

Chodzi mi o to aby po kliknięciu na zdjęcie produktu np. Panorama Sferyczna (360) otwierało się okienko na tej samej stronie z linkiem zewnętrznym np:

 

http://flashstudio.eu/winter/

 

Chciałbym uzyskać efekt taki jak na tej stronie (ta sama panorama), z tym że po kliknięciu na zdjęcie produktu:

 

http://www.x-dron.pl/

 

Pozdrawiam,

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

mozliwe jest na pewno.... pod zdjecie zamiast jego powiekszenia mozna podlinkowac taka zewnetrzna storne. kwestia delikatnego "tuningu" szablonu, ale trzeba by sie rpzede wszystkim zastanopwic skad ten produkt i jego zdjecie ma wiedziec pod jakigo linka ma sie podlaczyc? trzeba by rozbudowac jeszcze panel edycji produktu, dodac nowe pole na takiego linka i pozniej przekierowac go w kontrolerze storny produktu (albo uzyc go w tabeli produktu) do szablonu. na pozor proste ale wymagajace juz sporej wiedzy odnosnie presta, jej budowy i przekazu zmiennych.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jestem otwarty na sugestie ale jestem też początkującym użytkownikiem. 

Gdybym otrzymał instrukcję co robić krok po kroku, to byłbym w stanie to ogarnąć.  

Edycja kodu nie jest problemem, musiałbym tylko dostać gotowca. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Edycja kodu nie jest problemem, musiałbym tylko dostać gotowca. 

no sie ubawilem.... to tak jakby Magda G. powiedziala, dajcie mi upieczona kaczke ze sliwkami a ja wam podam i powiem jak ja zrobilam :D

 

dostales gotowca... wysztarczy teraz tylko dopisac sobie to w kodzie... jak pisalem, musisz sobie dodac pole w edycji produktu i je oskryptowac w kontrolerze, wrzucic w assign zmiennych i odczytac w szalbonie w miejscu linka zdjecia.... no sorka, ale takie kontrybucje w gotowcach to dosc spora robota, czasochlonna i.... no nie ukrywajac, droga.

 

 

no niestety, prawda jest taka, albo znam kodowanie i maja psyhike dzialania takiej kontrybucji biore sie za robote, albo szukam zleceniodawcy. jak pisalem wczesniej, nie jest to prosta robota na zmiane 2-3 linijek. tutaj idzie zmiana szablonow tak po stronie admina jak i sklepu, zmiana konfrolerow, ingerencje w baze danych.... no troche czasu nad takim czyms trzeba bedzie posiedziec. juz i tak w odroznieniu do 1.4 masz tyle latwiej, ze tak w 1.5 jak i 1.6 prawie caly panel admina masz oparty na HelperField. to bardzo ulatwia tak zapis jak i odczyt z bazy i tworzenie samego pola. raczej nie da sie tego przedstawic "krok po kroku i kombinacji w gotowcu".

Edited by deejay3 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...