Jump to content

Problem z wyświetlaniem produktów przy odświeżeniu strony


RMalik

Recommended Posts

Witam,

mam następujący problem z moim sklepem i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić:

<div class="tab-content">
<ul id="blocknewproducts" class="product_list grid row blocknewproducts tab-pane active"></ul>
<ul id="homefeatured" class="product_list grid row homefeatured tab-pane active"></ul>
<ul id="blockbestsellers" class="product_list grid row blockbestsellers tab-pane"></ul>
</div>

To jest kod generowany po załadowaniu strony, jednak nie chcę aby domyślnie były wyświetlane nowe produkty i popularne. 

 

Po przejściu przy elementach menu wszystko jest dobrze tzn. każdy element menu nadaje klasę active tylko jednemu blokowi jednak przy ładowaniu strony dwa bloki dostają tą klasę.

 

Miał ktoś podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

U mnie jest inaczej troszkę, chodzi o to, że żadne nie jest active, co robić?

<div id="columns" class="container_home ">
					<div class="row" id="columns_inner">	
						

	            <ul id="home-page-tabs" class="nav nav-tabs clearfix dupa container">
			<li><a data-toggle="tab" href="#blocknewproducts" class="blocknewproducts">Nowości</a></li><li><a data-toggle="tab" href="#blockbestsellers" class="blockbestsellers">Najczęściej Kupowane</a></li>
		</ul>
		<div class="tab-content container">			
						
	<!-- Products list -->
	<ul id="blocknewproducts" class="product_list grid row blocknewproducts tab-pane">
[...]
<ul id="blockbestsellers" class="product_list grid row blockbestsellers tab-pane">
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

zostałem skierowany do tego tematu jako podobnego problemu, więc też się podepnę

 

mam problem z przełączaniem między zakładkami Nowości, najczęściej kupowane, popularne

 

cały czasz jest wyświetlana zawartość pierwszej zakładki

 

jak klikam w daną zakładkę to link w pasku adresu się zmienia na właściwy ale mimo wszystko cały czas jest zaznaczona pierwsza zakładka i wyświetla się jej zawartość.

 

który plik odpowiada za to, żebym mógł to naprawić, prawdopodobnie przywrócenie oryginalnego pliku z instalki wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...