Jump to content
b0l0

Problem z permanentnymi linkami

Recommended Posts

Witam,

chciałbym zmienić blok permanentnych linków a dokładnie wyrzucić "dodaj do ulubionych", lecz problem w tym, że  po wejściu do modules -> blockpermanentlinks -> blockpermanentlinks.tpl i wyrzuceniu kodu odpowiadającego za dodanie do ulubionych i wysłaniu na serwer nic zupełnie się nie dzieje?.

Dlaczego tak jest?, dodam że mam szablon leo themes, może tutaj tkwi problem??.

Pozdrawiam.

Problem może leżeć w cache i kompilacji a raczej jej braku, link faktycznie błędny.

Czyli rozumiem, że jak włącze cache to powinno działać?.

Z tego co widzę to masz włączony, po każdej zmianie w plikach należy wyczyścić cache i włączyć kompilacje aby pliki na nowo się wczytały a nie z pamięci.

A wiesz co może być przyczyn tych podwójnych linków?

Tylko po co chcesz włączyć cache skoro ja cały czas pisze o jego wyczyszczeniu.

Na samej górze. Nie widziałeś tego, bo było wyłączone.

We wszystkim, nie wiem o co Ci chodzi piszesz że usunąłeś link a sie wyświetla, jak ja pytam sie gdzie to piszesz że go nie ma. Więc nie wiem o co chodzi, może zacznij łopatologicznie od początku z dokładnym opisem co gdzie jak i po co.

wyczyszczenie cache - usuwa stara kompilacje, ale musisz jeszcze ustawic opcje wymus kompilacje aby nowe zmiany mogly wejsc w zycie - no i po tych ustawieniach 2 razy odswiezyc front sklepu aby zobaczyc zmiany

przydalby sie przyklejony topic z tymi poradami co tak kraza w kolko jak "smrod po gaciach"

Czy pomoże ktoś z tymi niedziałającymi zdjęciami?. Po najechaniu na dany produkt zdjęcie nr 2 nie chcę się wczytać, ponieważ powiela się nazwa strony w linku.

Kod tego bloku jest w linku poniżej

http://wklej.to/aZHvr

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More