Jump to content

Problem z permanentnymi linkami

Recommended Posts

Witam,

chciałbym zmienić blok permanentnych linków a dokładnie wyrzucić "dodaj do ulubionych", lecz problem w tym, że  po wejściu do modules -> blockpermanentlinks -> blockpermanentlinks.tpl i wyrzuceniu kodu odpowiadającego za dodanie do ulubionych i wysłaniu na serwer nic zupełnie się nie dzieje?.

Dlaczego tak jest?, dodam że mam szablon leo themes, może tutaj tkwi problem??.

Pozdrawiam.

W katalogu modułów. W katalogu szablonu nie ma tego bloku.

I mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego adres zdjęcia wyświetla się w ten sposób? tzn. 2x występuje nazwa domeny:

http://wypasionysamsung.pl/wypasionysamsung.pl/50-home_default/case-mate-barely-there-turkusowy.jpg

Pozdrawiam.

Edited by b0l0 (see edit history)

We wszystkim, nie wiem o co Ci chodzi piszesz że usunąłeś link a sie wyświetla, jak ja pytam sie gdzie to piszesz że go nie ma. Więc nie wiem o co chodzi, może zacznij łopatologicznie od początku z dokładnym opisem co gdzie jak i po co.

wyczyszczenie cache - usuwa stara kompilacje, ale musisz jeszcze ustawic opcje wymus kompilacje aby nowe zmiany mogly wejsc w zycie - no i po tych ustawieniach 2 razy odswiezyc front sklepu aby zobaczyc zmiany

przydalby sie przyklejony topic z tymi poradami co tak kraza w kolko jak "smrod po gaciach"

Share

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More