Jump to content
  • 0

Dodaj do koszyka tylko dla wybranych produktów.


mrbino

Question

Witam jak w temacie, szukam informacji jak zrobić w PS 1.6  abym mógł pewne produkty wyłączyć z funkcji dodania do koszyka. Chciałbym aby klient mógł zobaczyć tylko cenę ale nie mógł kupić owego produktu online lecz tylko na miejscu w siedzibie.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W sumie też prawda ale będzie wskazywać, że nie ma , a produkt będzie tylko, że na miejscu. Więc nie chciał bym wprowadzać klienta w błąd iż danego produktu nie posiadamy.

 

Gdy nie ma na stanie

Nie pozwól zamówić

Pozwól zamawiać

 

A jak zrobić gdy jest na stanie ale nie pozwól zamówić. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dokładnie Panowie , też wczoraj to znalazłem ( zauważyłem) , ale wtopa heh no ale cóż ;) teraz trzeba popoprawiać kody plików które pozmieniałem.

 

Pozdrawiam temat można zamknąć.

ale to juz... znalazles... na drugim forum, na ktorym zadawales to samo pytanie i dokladnie to samo tam odpowiedzialem ;) 

 

 

 

PS.

Za dużo kombinujemy, zamiast iść najmniejszą linią oporu :D

tak to jest, ze na najprostsze rzeczy najtrudniej wpasc :D ale to sie nazywa rutyna i profesjonalizm ;) my, jako programisci/developerzy w pierwszej kolejnosci swoje mysli kierujemy w kod: "oj, co by tam trzeba bylo zmienic... juz mam namysli jakas klase, zaraz musze to sprawdzic ale teraz nie mma czasu" :D mysle, ze to pierwsze mysli zazwyczaj i nasze utrapienie :D ot takie wynalezienie kola na nowo :D ale po to nas jest tylu, zeby zawsze znalaz sie ten jeden, ktory pojdzie ta najnizsza linia oporu ;) nieraz juz tez sie lapalem na tym, ze przekombinowuje a ktos poszedl po prostej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ale to juz... znalazles... na drugim forum, na ktorym zadawales to samo pytanie i dokladnie to samo tam odpowiedzialem ;)

 

Zgadza się ale coś wtedy mi nie działało, podejrzewam że dlatego bo włączony miałem tryb katalogu a teraz bez tego trybu wystarczy poprostu odznaczyć sprzedaż, ehhh 5 sekund i działa a ile czasu poszło na zapoznanie się z kodem i edycja , masakra. Cóż człowiek uczy się całe życie. Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...