Jump to content
  • 0

Biała karta po zatwierdzeniu zamówienia


mroczekk

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Włączyłem i strona włącza się normalnie, bez wykazu błędów. 

 

Wcześniej strona w ogóle nie działała, ale błędnie był zapisany plik Cookie i problem zniknął. Wtedy przy włączonym debugowaniu wyświetlały się takie błędy: 

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sklep/classes/Cookie.php:1) in/home/sklep/classes/controller/FrontController.php on line 654

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sklep/classes/Cookie.php:1) in/home/sklep/classes/controller/FrontController.php on line 655

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sklep/classes/Cookie.php:1) in/home/sklep/classes/Tools.php on line 132

Edited by mroczekk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teraz zauważyłem, że po wejściu w zamówienia, zamówienie faktycznie jest wyświetlane, ale gdy wejdzie się aby zobaczyć więcej informacji, to pojawia się biały ekran i tyle. 

 

Ani klient, ani sklep nie otrzymuje żadnego powiadomienia na maila. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W pliku Cookie zmiana

 

  1. $this->_cipherTool = new Rijndael(_RIJNDAEL_KEY_, _RIJNDAEL_IV_); na
  2. $this->_cipherTool = new Rijndael('_RIJNDAEL_KEY_', '_RIJNDAEL_IV_');

 

Być może coś tam się pochrzaniło. Nie przypominam sobie, żeby coś więcej było ruszane. Wcześniej tylko przy płatności za pobraniem był problem. Na białym ekranie pojawiał się jakiś błąd. Teraz już nie pamiętam co to dokładnie było. Wtedy jeszcze przychodziły normalne powiadomienia na maila i zakup był jakby zatwierdzony. Teraz nie ma ani powiadomienia na maila przy płatności przelewem, ani za pobraniem. Nie można też wejść w podgląd zamówienia, bo pojawia się biała karta. 

 

Mogę ew. dać link do strony i panelu żebyś zerknął. 

Edited by mroczekk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...