Jump to content
  • 0

Wyświetlanie ceny za kilogram a zakup całego opakowania.


niemirka

Question

Witam,

 

mam taką sytuację jak na zdjęciu.

 

Jest podana cena przeważająca za kilogram oraz cena dodatkowa jednostkowa za opakowanie.

 

Obecnie, żeby klient kupił całe opakowanie, musi nacisnąć ilość 2. Nie byłoby w tym żadnego problemu, ponieważ akurat ten opakowanie tego produktu waży 2 kilogramy, ale mam produkty, które ważą 1.7 kg i tu już jest problem.

 

Czy jest możliwość dostosować szablon lub dodać jakiś moduł, któty umożliwiał by sprzedaż tak jak to opisałem na zdjęciu ? T.j. wyświetla się cena za kilogram jako cena przeważająca, ale żeby klient wybrał ilość 1 i ta ilość odpowiadałaby za całe opakowanie.

 

Chciałbym się jeszcze zapytać, czy jest możliwość wyświetlenia przy cenie przeważającej za co to jest cena, czy za kilogram, czy za sztukę? Wyświetla się to przy cenie jednostkowej, natomiast przy tej wyżej nie.

 

post-896462-0-39019000-1420302721_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Modułu nie znam zbytnio takiego. Moja propozycja jest taka masz na stronie produkty z tego co widzę podane 2 ceny 8.64zł -cena produktu i 17.28 zł za opakowanie. Cena za opakowanie jest pewnie wprowadzana jako cena jednostkowa, jeżeli dobrze myślę to jak wprowadzisz na odwrót te ceny to będzie ok. tj. 8.64 wprowadzać jako cena jednostkowa za kg. a 17.28 jako cena produktu brutto.

 

Jeżeli to by niezbyt odpowiadało to można było by spróbować trochę inaczej zrobić, ale potrzeba by było edytować szablon.

Edited by john54 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No właśnie jak ustawię na odwrót to to się sprawdzi jeżeli towar opakowanie zbiorcze ma 2 kg, ale jak mam np. 1,7kg to już to nie przejdzie. Mozna by olać cenę za kilogram, ale moj klient patrzy na cene za kilogram a nie opakowanie, bo w mojej branży wyznacznikiem ceny jest kilogram a nie opakowanie niestety :(

 

p.s. kolego john, znasz się na przeróbce szablonu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Może o czymś innym myślimy ale według mnie nie będzie problemu przy odwrotnym podaniu cen i to się sprawdza przy każdym opakowani. Ale może ja nie widzę teraz problemu bo nie widzę za bardzo sklepu jak funkcjonuje, jeżeli możesz podać link to było by dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...