Jump to content
  • 0

Nie wyswietlaja mi sie kategorie


iza997

Question

Postanowilem przeniesc strone na wersje 1.6.0.9 Poki co robie doswiadczenia, bo jest zupelnie inna niz 1.5.x.x, ktora uzywalem wczesniej. Aby moc sobie ja poogladac zakladam pare kategorii, produktow itd i okazuje sie, ze tylko dwie z tych kategorii sa wyswietlane. Kazda nastepna jest niewidoczna, ale produkty z niewidocznych kategorii wyswietlaja sie wsrod nowosci. Miedzy tymi kategoriami nie ma roznic. Jedynie oznaczona parent category - wszedzie ta sama, krotki opis i friendly URL. Oczywiscie wszystkie oznaczone jako wyswietlane. Zglupialem kompletnie, czy ktos moze mi rzucic na to odrobine swiatla?

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przyznaje, ze przegapilem ten przycisk. Co wiecej po tym jak o nim napisales strasznie dlugo go szukalem, az mi wpadl w oko nareszcie. Dzieki za porade. Teraz wprowadzanie produktow i opcje dodatkowe do produktow, z tym bedzie prawdziwa walka.

Dziekuje z gory za pomoc 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No i wracam niestety do tematu. Po zmianie kolorystyki i wstepnym ustaleniu wygladu zaczalem dodawac kategorie. Po ich wklepaniu kliknalem dodaj w module odpowiedzialnym za gorny pasek i zero zmian, nic nie dodane. Na probe skasowalem wszystkie i tez bez zmian (to samo zreszta w stopce). Gdy kliknalem live view kategorie te sa wyswietlane. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak z głupia zapytam czy odświeżenie ctrl+f5 nic nie daje ? Bo skoro w podglądzie za żywo widzisz to znaczy że zmiany są zapisane... Możesz jeszcze sprawdzić sobie jak wygląda u Ciebie sprawa z cachem ... bo jeżeli coś cały czas zmieniasz i nie jest to jeszcze włączony sklep to może wyłącz tą opcje ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A co jesli do "zywej" strony bede chcial dodac nowa kategorie? Tez trzeba wylaczac cache? Wiem, czepiam sie... Jest ogromny postep w stosunku do wersji 1.5.x.x i dzieki za to.

nie musisz wylaczac cache. w 1.6 dodano w ustawieniach kompilacji przycisk 'wyczyssc cache' i wystarczy go jednorazowo uzyc. kateorie sa jednym z czesciej wysweitlanych elementow na stornie dlatego sa restrykcyjnie pchane w cache sklepu. po zmianie kateogrii nalezy uzyc powyzszego przycisku i starczy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...