Jump to content
  • 0

Dodatkowy CheckBox podczas składania zamówienia i wyskakujące okienko


keeper06

Question

Witam wszystkich!

Męczę się już chwilę nad pewnym zagadnieniem:

 

Do 4 etapu składania zamówienia dodałem dodatkowego checkbox'a, zedytowałem order-carrier.tpl i wszystko działa tak jak powinno:

{if $conditions AND $cms_id}
	<h3 class="condition_title">{l s='Terms of service'}</h3>
	<p class="checkbox">
		<input type="checkbox" name="cgv" id="cgv" value="1" {if $checkedTOS}checked="checked"{/if} />
		<label for="cgv">{l s='I agree to the terms of service and will adhere to them unconditionally.'}</label> <a href="{$link_conditions}" class="iframe">{l s='(Read the Terms of Service)'}</a>
	</p>
	<script type="text/javascript">$('a.iframe').fancybox();</script>
	<p class="checkbox">
		<input type="checkbox" name="wz" id="wz" value="1" {if $checkedWZ}checked="checked"{/if} />
		<label for="wz">Oświadczam, że zapoznałem się z warunkami zwrotów.</label> <a href="{$link_conditions}" class="iframe">Przeczytaj: Warunki Zwrotów</a>
	</p>
	<script type="text/javascript">$('a.iframe').fancybox();</script>
{/if}

ale chciałbym aby po kliknieciu w link "Przeczytaj: Warunki Zwrotów" wyskakiwało okienko z innym tekstem niż w linku powyżej. Najlepiej żeby był to czysty tekst z głównego menu strony.

 

Wiem że powienienem wstawić "coś" zamiast "$link_conditions", ale nie wiem jak stworzyc sobie taką zmienną (o ile w ogóle trzeba ją stwarzać).

Oczywiście wstawienie zwykłego linku powoduje wyswietlenie się w tym okienku pełnej strony www wraz z css itp, ja bym chciał jedynie czysty tekst.

 

Tak więc pytanie: jak to zrobić ?

 

Liczę na Waszą pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Keeper

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...