Jump to content

Merkez Bankası Doviz Kurları modulu (ilk modulum)

Recommended Posts

çalıştı ama bu hatayı verdi
Warning: set_time_limit() [function.set-time-limit]: Cannot set time limit in safe mode in /home/atingtun/public_html/tools/smarty/compile/% ^09B^09B4A952%%doviz.tpl.php on line 12

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

bildiğiniz modül kurulumu..prestashop/moduls klasörünün içinde zipten çıkardığınız dosyayı atıyorsunuz..admin/moduls kısmından merkez bankası döviz kurları yazan modulu bulup yükle diyorsunuz sol en alt köşede çıkıyor anasayfanızda..arka plan gri olarak..arka plan resmini doviz.tpl'den değişebiliyorsunuz..saygılar..

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
bunun başka bankalardan alabileni var mı ? mesela garantiden veya akbanktan falan ?

Bende var, profesyonel (PARALI) yardım istersen PM den mesaj atabilirsin :) :) :) :)
bu bilgiyi de buradan alıp, forumdakilere satmayı planlıyorsun sanırım.

Merhabbalar,

ismim Barış TORUN,
Marmaris teyiz teknonokta.com isimli sitemiz var ve buda profesyönel yardım almak istiyoruz.

www.teknonokta.com
05335163570

bunun başka bankalardan alabileni var mı ? mesela garantiden veya akbanktan falan ?

Bende var, profesyonel (PARALI) yardım istersen PM den mesaj atabilirsin :) :) :) :)
bu bilgiyi de buradan alıp, forumdakilere satmayı planlıyorsun sanırım.

Merhabbalar,

ismim Barış TORUN,
Marmaris teyiz teknonokta.com isimli sitemiz var ve buda profesyönel yardım almak istiyoruz.

www.teknonokta.com
05335163570

Bu iş için özelden bütcenizi açıklarsanız yardımcı olurum.

• Create New...