Jump to content
  • 0

Problem z cenami


gepcio

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

dziękuje za pomoc mam jeszcze 2 małe pytania czy w koszyku można usunąć słowo netto?  i czy cena dostawy musi być odrazu widoczna przy kliknięciu Kup teraz ? (chodzi mi o to by w 3 etapie zakupów klient wybrał dostawę a nie by domyślnie ustawiała się np poczta polska)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dziękuje za pomoc mam jeszcze 2 małe pytania czy w koszyku można usunąć słowo netto?  i czy cena dostawy musi być odrazu widoczna przy kliknięciu Kup teraz ? (chodzi mi o to by w 3 etapie zakupów klient wybrał dostawę a nie by domyślnie ustawiała się np poczta polska)

widze, ze ominela cie dosc istotna rzecz ostatnich tygodni ;) nowa ustawa konsumencka ;) wg niej musisz... a nawet, ja kto jest tam opisane, te koszty dostawy klient powinien juz wybierac na poziomie dodawania produktu do koszyka (informowanie o realnych kosztach zamowienia w kazdym etapie jego skladania).... mam nadzieje, ze to zaginie gdzies w gaszczu tej ustawy i pozostanie wybor w posumowaniu zamowienia. raczej tego bym nie ruszal ;)

 

co do (netto/brutto) tutaj tez wg nowej ustawy musisz informowac o "realnych kosztach podatkowych ponoszonych przez sprzedawce"

 

polecam lekturke tej ustawy i wszelkich jej skrotowcow z wyjasnieniami. lepiej teraz poswiecic czas niz posniej zmagac sie z tzw. "Stowarzyszeniami" i sadami, o karach nie wspomne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...