Jump to content
  • 0

2 poprawki wersja 1.4.9.0


maxiucb

Question

Witam,

 

Mam kolejne 2 problemy :(

 

1. Podczas rejestracji rubryki do wypełnienia są za małe - gdzie je można zwiększyć? Szukałem w szablonie w pliku autenthication.tpl niestety nie widzę nic do zmian. Może chodzi o plik szablonu authentication.css? Jeśli tak to jakie wartości muszę tutaj zmienić? (grafika jak to wygląda screen2).

 

2. Podsumowanie koszyka, podpunkt drugi u mnie, metoda wyboru dostawy i w niej widnieje "Warunki korzystania z usługi" - jeśli klient nie zatwierdzi regulaminu w punkcie 3 nie pojawi mu sie opcja kliknięcia i potwierdzenia zamówienia. (grafika screen1)

 

Chciałbym ten tekst z regulaminem trochę zmienić, wyróżnić na czerwono i obniżyć tak jak jest strzałka, na sam dół pozycji 2 - pod okienkiem Zostaw wiadomość.

 

Mam dużo otwartych zamówień, nie zatwierdzonych i nie wiem czy właśnie nie przez tą mało widoczną akceptację regulaminu.

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Michał

post-861794-0-32021700-1417642415_thumb.png

post-861794-0-16884200-1417642612_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuje za odpowiedzi. Co do aktualizacji, będę to musiał przemyśleć, na razie wszystko jest ok to po co zmieniać.

 

Taka aktualizacja to zapewne dużo pracy, wszystkie moduły trzeba sprawdzić czy są ok po zmianach itp? Pytam bo jestem laikiem w tej kwestii. Do tej pory używałem Wordpressa, gdzie jak jest nowa wersja wystarczy kliknąć "Aktualizuj" i wszystko działa na nowej wersji - przynajmniej tak miałem na swoich blogach.

 

Co do 2 punktu, poradziłem sobie :) Szukałem aż znalazłem gdzie to siedzi i już jest jak należy.

 

Co do zmiany tych rubryk, niestety dalej nic:

przejrzałem pliki: addresses.css, authentication.css oraz my-account.css. Zmieniałem w nich wartości height na wyższe, ponieważ line-height nie ma w żadnym ale nic się nie zmieniało :(

 

Jaki plik może odpowiadać za tą rejestracje? link do rejestracji w sklepie: http://www.needbead.pl/logowanie

Po podaniu emaila - tutaj rozmiar rubryki jest ok, przechodzimy do kolejnej strony gdzie jest za mały.

 

Może to jakiś moduł za to odpowiada skoro w tych 3 plikach css nic nie mogę znaleźć?

 

Pozdrawiam

Michał

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...