Jump to content
  • 0

Modół wsyłki dpd zablokował backoffice


1qwerty1

Question

Witam

 

Zainstalowałem moduł wysyłki kurierem dpd. kiedy zrezygnowałem z wypełniania pól konfiguracyjnych i chciałem go odinstalować zaczął pojawiać się taki komunikat:

 

[PrestaShop] Fatal error in module controller:
syntax error, unexpected T_PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM

 

Komunikat pojawia się tylko wtedy kiedy chce w panelu administratora otworzyć zakładkę moduły. Natomiast kiedy chciałbym otworzyć zakładkę płatności to jest biała strona. Cała reszta dział ok.

 

Mam najnowszą wersję presty.

 

Pozdrawiam

Edited by 1qwerty1 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

witaj

mamy ten sam problem, jeśli usuniesz folder ręcznie DPD z katalogi modules wszystko gra,

ale nadal chcemy mieć moduł DPD, przy próbie instalacji cały czas wyskakuje od razu syntax error, unexpected T_PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM

 

nadal szukamy rozwiązania....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

sam osobiscie jeszcze nie mailem stycznosci z tym bledem, moze dlatego ze nie uzywam modulu DPD, ale bardzo czcesto widze ten blad na roznych forach PS. chwile sprawdzalem co to mzoe byc chcac pomoc, ale jedyne do czego sie dokopalem to tyle, ze samo wyrazenie "PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM" to z hebrajskiego "podwojny dwukropek" czyli bardzo czesto w Smarty spotykany '::' - jest to swoisty 'kierunkowy' funckji pobieranych z konretnych kontrolerow jak np. Product::getPrice() czyli fukcja getPrice pobrana bezposrernio z kontrolera Product. co za tym idze, trzeba by przesledzic caly ten modul DPD (chociaz ten sam blad wiedzialem, ze pojawia sie tez w innych modulach) i poszukac wszystkich przekierowan i sprawdzic ich celnosc. dwa, mozliwe jest tez (nie znam modulu wiec to tylko teoria), ze modul ma swoje kontrolery i sa one malymi literami. tak czy tak, modul trzeba przeswietlic pod katem trafnosci w kontrolery. od tego ja bym zaczynam szukanie bledu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...