Jump to content
  • 0

Dwie ceny dla jednego produktu


dubliner

Question

Czesc,

Istnieje jakas opcja zeby moc dodac dwie ceny dla produktu ? Nie chodzi mi o z vat i bez ale sprzedaje bilety i mam opcje znizek dla studentow i seniorow. Idealna opcja byłaby gdyby klient mógł wybrac z listy (lub pola radio) opcja dla siebie i pokazuje sie cena dla niego.

 

Probowalem z Atrybutami i kombinacjami ale nie wiem wogole jak to sie robi.

 

Nie wiem jak rozwiazac problem pozniszy.

 

Bus ma okreslona ilosc miejsc (53) i teraz chce ustalic trzy ceny:

 

- dorosły

- student

- senior

 

Moglbym rozwiazac moj problem ustawiajac trzy rozne wycieczki z trzeba cenami na ten sam dzien TYLKO chodzi mi o ilosc miesc. Przeciez nie okresle 20 biletow dla doroslych, 20 dla studentow a 13 dla seniorów.

Suma biletow musi byc dla tych trzech grup czyli 53 miejsca.

 

Ktos wie jak to rozwiazac ??

 

 

Moze napisaem niezrozumiale.

 

Udalo mi sie wprowadzic dwie ceny dla jednej wycieczki (lista rozwijalna i cena zmienia sie zaleznie od wyboru) tylko ze w tym momencie musze okreslic ilosc (quantity) dla kazdej z tych cen a tego nie chce. Jak zrobic aby ilosc byla ze tak powiem 'jedna ilosc' dla tych dwoch cen ??? Czyli ilosc jest w SUMIE 53 dla jednej ceny i drugiej. Czyli mamy 53 bilety na pocczatku i ktos teraz zamowi przykladowo 10 biletow dla doroslego i 5 dla studenta z wlasnie ilosci 53. Ilosc po zakupie ma sie zmniejszyc o 15 (kupione bilety) czyli liczba bedzie nie 53 a 38. Nie moge okreslic ilosci biletow dla doroslego i osobno dla studenta. Bus ma 53 miejsca i nie jest podzielony dla studentow i doroslych :) Moze byc tak ze zaden student mi nie kupi bileto a okresle ze jest ich 20. I co potem. Bilety nie beda sprzedane. Dlatego jak to rozwiazac ???

Edited by dubliner (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...