Jump to content
  • 0

Problem z odebraniem danych - ajax


mefimess

Question

Witam serdecznie użytkowników forum. Mam następujący problem z Prestą - stworzyłem sobie możliwość logowania dynamicznego na fancyboxie (odbieram dane za pomocą ajaxa). Na localhost wszystko śmiga znakomicie, natomiast na serwerze (darmowym póki co) nie wczyta mi się strona logowania po wciśnięciu na przycisk, w ogóle fancybox się nie otwiera a w firebugu dostaję komunikat:

 

 

Zablokowano żądanie do zasobu innego pochodzenia: zasady „Same Origin Policy” nie pozwalają wczytywać zdalnych zasobów z „http://localhost/prestashop/index.php?controller=authentication&ajax”. Można to zmienić przenosząc zasób do tej samej domeny lub korzystając z CORS.

 

googluję ten problem i googluję i nic nie pomaga ... znalazłem jeden problem na tym forum i tam pomogło usunięcie w opcjach SEO ssl link. Mi to niestety jednak nie pomaga ...

 

 

Baaaaardzo proszę o pomoc bo już nie wiem czy to wina darmowego serwera skoro na localu chodzi czy jest to inny błąd (nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia tego na płatnym serwerze).

 

Proszę o pomoc...

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...