Jump to content
  • 0

Zmiana zamówienia


MSLED

Question

Witam, presta, po złożeniu nowego zamówienia wysyła mail do klienta oraz do obsługi sklepu na wskazany adres. Jednak jeśli zmienimy np ilość produktu albo np. cene albo usuniemy jaką pozycje albo dodamy to wtedy nic z automatu się nie dzieje.

 

Pytanie w jaki sposób wygenerować ponownie takiego maila najlepiej osobno dla klienta i osobno dla obsługi, tak aby przyszedł on zawierając poprawione informacje z zamówienia?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Chyba nie. Owszem można ustawić status i zaznaczyć, żeby wysyłało e-mail do klienta jednak jest to zwykła informacja że zamówienie się zmieniło, a nie wysyła szczegółów zmienionego zamówienia. Mi jednak najbardziej chodzi o to aby wygenerować takiego maila do obsługi sklepu (klienta można poinformować, że aktualne szczegóły zamówienia możne sprawdzać po zalogowaniu się na konto)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli chodzi o wysłanie do klienta to myślę, że powinno to działać. Tak jak napisałeś order_conf trzeba by tylko zmienić że to szczegóły dotyczące zmiany zamówienia, a nie nowe zamówienie.

 

Pytanie jak coś takiego wysłać do obsługi sklepu? Ja tego maila z obsługi używam do przekazywania zamówień do firmy zewnętrznej i bez sensu trzeba ręcznie zmieniać dane podczas przesyłania, a jeśli mógłbym dostawać z automatu po zmianie, to byłoby super bo wystarczy ze po zmianie ustawiłbym odpowiedni status i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...