Jump to content

Problem związany z prawidłowym wyświetlaniem się ceny w sklepie.


xenaxx

Recommended Posts

Witam,

mam problem związany z prawidłowym wyświetlaniem się ceny w sklepie. Już tłumaczę:)

W BO widnieje cena 420,00 zł natomiast w sklepie widnieje cena 399,00 zł. Nie ważne jak wpiszę nigdy cena w sklepie nie wyświetla się taka sama jak w BO.

http://brandsvestis.pl/obuwie/29501-buty-z-wysoka-cholewka-diesel-kobiety-phoebst2902900ska72.html#/size-37

Nie tak dawno zmieniłam szablon ale twórcy tego szablonu twierdzą, że wina nie widnieje po ich stronie.

That means it's Prestashop issue, not Alysum one. 
You can also switch to default theme to check it.
Please apply to the Prestashop forum for the solution.

P.S. If you use some 3rd party modules try to disable them one by one to make sure none of them is causing this problem.

Tylko, że wcześniej nie było tego problemu. Po zmianie ceny w BO w sklepie wyświetlała się ta sama cena co w BO.

Proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny tego błędu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam w regułach cenowych żeby nie było rabatów.Nic to nie dało cena w BO jest 420,00 zł a w sklepie widnieje 399,00 zł.

Po jakimś czasie w BO wraca cena np: 435,45 zł

Sklep mam zintegrowany z hurtownia we francji ale to nie powinno miec wpływu na cenę w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Integracja polega na tym, że u nich na stronie ustawiam jaki towar ma się znaleźć w moim sklepie ,tam też ustawiam narzut. Jak juz to wszystko zrobię to w BO pojawia się towar z cenami jakie zostały ustalone na stronie do integracyjnej. Wtedy w BO zmieniam na kwotę 200,00 zł ,a w sklepie pojawia się kwota 190,00 zł 

http://brandsvestis.pl/obuwie/28406-buty-sportowe-diesel-kobiety-kpw-282-cfucsianegro.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...